HOTEL EDELWEISS - LETNÍ POBYT

od 4 200
doprava Vlastní
strava Polopenze
Cyklostezka do 250m:  250
Dítě zdarma
FIRST MOMENT:
Polopenze
Internet
Výtah
Bezbarérový přístup
Libovolní nástupní den a délka pobytu
Platba kartou
Skupinové ceny
Trezor
Televize
Fén
Pro rodiny s dětmi

  • Fantastická poloha po všech směrech
  • Horská kola a pétanque v ceně!
  • Prostorná zahrada a zázemí hotelu!
  • Náš tip na dovolenou na horách

Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Příjemný rodinný hotel s 61 ti letou tradicí, v krásném horském městečku Forni di Sopra.

Poloha

Forni di Sopra, centrum - 200 m, cyklostezka - 100 m

Vybavenost kapacity

Recepce, restaurace, bar, veranda s internet pointem, wifi, TV místnost, výtah, dráha na pétanque, půjčovna horských kol pro klienty v ceně, hotelový trezor, fén na vyžádání na recepci, sluneční terasa, zahrada s dětským koutkem a posezením, garáž pro motorky a kola, vyhrazené parkoviště

Sport a relaxace:

Pétanque, horské kolo, ping-pong

Popis ubytování

Pokoje pro 1 až 4 os. - 3. a 4. lůžko zpravidla formou přistýlky, u 4 lůžkových pokojů zpravidla palanda (kromě 2 pokojů), vždy terasa.

Vybavenost pokojů:
TV sat, telefon

Stravování

Snídaně – kontinentální bufet včetně nápojů

Večeře – výběr z menu: první a druhý chod s přílohou, salátový bufet, ovoce nebo dezert, nápoje za poplatek

Popis destinace

Objevte s námi krásu kouzelného horského městečka Forni di Sopra a jeho okolí. Toto místo s více než 1000 obyvateli dýchá historii, je opředeno legendami a dávnými příběhy. První zmínky o obci pocházejí již z roku 778, i když archeologické nálezy naznačují, že toto území bylo osídleno zhruba před 2500 lety. Nachází se v horní části údolí řeky Tagliamento přímo u přírodního parku (Parco naturale regionale delle Dolomiti Friulane), který je jedním z největších v Evropě. A díky této své unikátnosti se 27.6.2009 dostalo Forni di Sopra jako součást Friulanských Dolomit až na seznam nádherných míst zapsaných do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
A stejně jako má toto místo velký význam z hlediska životního prostředí, je také destinací pro ty, kdo milují turistiku, jízdu na kolech, na koních a v zimních měsících zimní sporty. Status komplexního střediska doplňuje opravdu bohatá možnost aktivního vyžití. Na své si tu přijdou všechny věkové i typové skupiny od cyklistů přes rodiny s dětmi, školní skupiny, senioři i sportovci. Samozřejmostí je všudypřítomná italská atmosféra a občerstvovací bary s prosluněnými terasami s možností ochutnat místní speciality. Největším překvapením je moderní sportovní centrum vybavené kvalitním krytým bazénem se 4 drahami a tobogánem (25 x 12,5 m), vířivkou, saunou a párou. Součásti toho centra je pak i posilovna, taneční sál a prostorná tělocvična na míčové sporty s horolezeckým úsekem. Z dalších aktivit ve Forni a blízkém okolí můžeme vypsat ještě neméně zajímavý dětský park „Pineta“, který nabízí 25 atrakcí, ferraty (2 panoramatické trasy), a dobrodružný park „Dolomiti Adventure Park“- lanové překážky pro různé věkové kategorie, Fantasy park se spoustou nafukovacích skákadel, dráhou pro jízdu na pneumatikách, mini golf, přírodní observatoř a další…Zkrátka ve Forni di Sopra se nudit nebudete, připomeňme ještě atraktivní vzdálenost jen 46 km z dálnice a například 2 h cesty z Bibione. V nabídce zájezdů doporučujeme rodinný a příjemný hotýlek Edelweiss, který má strategickou polohu, vlastní petanquovou dráhu a k dispozici 8 horských kol pro klienty v ceně pobytu.
místní vzdálenosti:
Forni di Sopra – dálnice: 46 km
Forni di Sopra – Ravascletto: 53 km
Forni di Sopra – Tarvisio: 102 km
Forni di Sopra – Sella Nevea: 86 km
Forni di Sopra – Piancavallo: 104 km
Forni di Sopra – Sappada: 46 km
Forni di Sopra – Cortina d´Ampezzo: 64 km
vzdálenost z ČR:
Forni di Sopra- Brno: 615 km
Forni di Sopra- Praha: 698 km

Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování s polopenzí na 1 noc
» Ložní a koupelnové prádlo

Na vyžádání zajistíme i jinak zkrácené pobyty s libovolným dnem nástupu.Sleva


TEST RATING