HOTEL ENZO MORO

od 7 090
doprava Vlastní
strava Polopenze
Lyžařský areál do 50 m: 20 50
FIRST MOMENT:
Polopenze
Internet
Výtah
Wellness
Bezbarérový přístup
Libovolní nástupní den a délka pobytu
Platba kartou
Skupinové ceny
Dětský koutek
Trezor
Televize
Fén
Pro rodiny s dětmi

  • Fantastická poloha přímo u sjezdovky!

  • Vysoký komfort a kvalita po všech směrech

  • Prostorný dětský koutek

  • Vzhledem k nabízenému hrozba brzké vyprodanosti!

  • Nejlepší hotel na Zoncolanu

Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Dvanáctou sezónu otevřený kvalitní hotel s 58 pokoji a nejlepší možnou polohou přímo u sjezdovky, v nadmořské výšce 1350 m na úpatí Monte Zoncolanu.

Poloha

Monte Zoncolan, skiareál Zoncolan/Ravascletto - 20 m, centrum Sutria - 11 km

Vybavenost kapacity

Recepce, restaurace, pizzerie (otevřena pouze přes obědy), bar, velký dětský koutek (na vyžádání hlídání dětí*), společenská místnost s TV, úschovna lyží a lyžařských bot s vysoušečem, výtah, internet WI-FI v prostorách recepce, restaurace a baru, vyhrazené venkovní parkoviště nebo veřejné v blízkosti

Sport a relaxace:
2x sauna, pára, multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátky, stolní fotbal*, videohry*
* služba za příplatek

Popis ubytování

Pokoje 1/2/3/4/5/6 – 4 typy:

Standard pro 2 os. – pokoj s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, v některých pokojích možnost 1 rozkládací přistýlky pro dítě do 11,99 let, sociální zařízení se sprchou

Comfort pro 3 a 4 os.
– prostornější o 7 m2 než standard, 3. lůžko vždy pevné, 4. lůžko pevné nebo formou přistýlky pro dítě do 11,99 let, sociální zařízení se sprchou. Pouze 1 pokoj comfort lze pro 5 osob - 1 manželská postel, 1 samostatné lůžko a rozkládací gauč pro 2 osoby, 2x WC

Family pro 4 osoby – rodinný pokoj s manželskou postelí a 2 samostatnými pevnými lůžky, v některých pokojích možnost 1-2 přistýlek, salonek, 2 x sociální zařízení (první neúplné s WC a umyvadlem, druhé s WC, bidetem, umyvadlem a hydromasážní vanou).

Důležité upozornění: 1 pokoj family normovaný pro handicapované osoby má pouze 1 prostorné sociální zařízení s hydromasážní vanou a se samostatným sprchovým koutem!

Family superior pro 4 až 6 os.
– popis shodný s pokojem family, ale typu mezonet (dvoupodlažní) s balkonem a s výhledem na sjezdovku (existují pouze 3 pokoje tohoto typu). Přízemí: manželská postel, salonek, 2x sociální zařízení, balkon. Zvýšené neuzavíratelné podlaží: 2 samostatná lůžka. V některých pokojích možnost 1-2 přistýlek.

Důležité upozornění: přistýlka do všech typů pokojů je možná pouze pro dítě do 11,99 let! Minimální obsazenost pokoje comfort jsou 3 osoby, pokoje family a family superior jsou 4 osoby.

Vybavenost pokojů:
TV sat., telefon, fén, minibar, trezor

Poznámka: Na vyžádání zajistíme i jinak zkrácené pobyty s libovolnou délkou skipasu, minimálně však na 3 noci se 2 denním skipasem!

Stravování

Snídaně - kontinentální bufet včetně nápojů
Večeře - servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou (možnost vegetariánského menu a menu pro děti) , dezert nebo ovoce, salátový bufet, nápoje za poplatek

Popis destinace

Itálie je důležitým článkem evropského i celosvětového dění. Svůj význam potvrzuje jak na poli hospodářském, tak kulturním či historickém. Země, na jejímž území sídlí papežský stát Vatikán, je silně katolická. Ročně ji navštíví milióny turistů.

Itálie se člení na 20 regionů. Její rozloha činí 300 tisíc kilometrů čtverečních a na jejím území se nacházejí další dva státy: Vatikán a San Marino. Kromě pevninské části zahrnuje také řadu ostrovů, z nich největší jsou Sicílie, Sardinie a Elba. Hlavní město Řím je zejména pro svou unikátní historii jednou z nejnavštěvovanějších destinací Evropy.
Taktéž celá země je pro cizince velkým lákadlem. A to především díky své rozmanité přírodě a kultuře. Nabízí množství uměleckých skvostů, její kuchyně a víno jsou vyhlášené po celém světě, vedle Francie je střediskem módního průmyslu a předně je bohatá na památky jako málokterý jiný stát.

Z pohledu krajinného reliéfu může Itálie nabídnout jak hory, tak jezera, nížinaté pláně či písečné pláže. Na severu zasahuje území alpský masiv s nejvyšší horou Mont Blanc (4 810 m), která leží na hranicích s Francií. Součástí těchto oblastí jsou četná jezera. Největším z nich je Lago di Garda, mezi jiná patří například Lago di Como nebo Lago di Maggiore.

Téměř přes celou zemi se klene pohoří Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2 912 m). Podle tohoto masivu nese také poloostrov název Apeninský. Ten je z východu obklopen Jaderským mořem, z jihu Jónským a Středozemním mořem a ze západu Tyrhénským a Ligurským mořem. Mezi nejvýznamnější řeky se řadí Pád, Tibera, Arno a Piave.

Země je jedním ze zakladatelů Evropské unie. Mimo to je členem Severoatlantické aliance, OSN, organizací OBSE, OECD a v neposlední řadě sdružení nevyspělejších zemí G7 a Ruska.

Šedesátimiliónová populace patří k nejstarším na světě. Země, která se v roce 2009 s průměrnou hodnotou 43 let vyznačovala třetí nejstarší populací na světě, je domovem více jak 60 miliónů obyvatel. To ji řadí mezi nejlidnatější země Evropy.

Úředním jazykem je italština, která má řadu dialektů v závislosti na odlišných částech země. Mezi další často používané řeči patří němčina, slovinština nebo francouzština.

V roce 2009 připadlo Italské republice sedmé místo v pořadí největších světových ekonomik. Průmysl je vedle služeb hlavním pilířem tamního hospodářství. Jeho centrem je takzvaný industriální trojúhelník v Lombardii, který tvoří Milán, Turín a Janov. Mezi nejdůležitější odvětví patří textilní průmysl, hutnictví a strojírenství. Známá je turínská automobilka Fiat a stejnojmenný koncern, pod nějž spadá Alfa Romeo, Lancia, Maserati, Ferrari a Iveco. Mezi známé módní značky patří například Gucci, Prada, Versace nebo Armani.

Zemědělství se daří zejména v jižních částech země. Jeho podíl na celkové ekonomice nepřesahuje tři procenta. Hlavními produkty jsou obiloviny, ovoce a zelenina. Itálie je největším producentem vinné révy a řadí se k předním světovým výrobcům vína. Stejně vyhlášené jako oblíbený nápoj jsou italské sýry. Známé jsou především mozzarella či parmezán. Jinak je živočišná výroba deficitní a musí se dovážet.

Zdroj: http://tema.novinky.cz/italie
Václav Lang

Skipas


Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dané typologie na 3, 4, 6 nebo 7 nocí dle ceníku
» Skipas Friuli Skiregion na 3, 4, 5 či 6 dní
» Polopenze (stejný počet jako nocí)
» Ložní a koupelnové prádlo


Příplatky

» Dvoulůžkový pokoj standard obsazený 1 osobou: 500 Kč/noc
» Pokoj family superior: 150 Kč/ os./noc (k ceníku pokoje family)
» Silvestrovská večeře / povinná úhrada: 20 €/děti od 12 do 14,99 let, 50 €/ostatní od 16 let (platba na místě)
» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:
1. K5 za 34 Kč/os./den
2. K5S za 37 Kč/os./den


Sleva

Slevy pro 3. lůžko formou přistýlky (pouze pro děti do 11,99 let) - pokoj standard:
» Děti od 0 do 2,99 let: zdarma
» Děti od 3 do 11,99 let: 750 Kč/noc (25.12.-06.01.), 700 Kč/noc (18.01.-22.02.), 600 Kč/noc/ostatní termíny

Slevy pro 3. až 5. lůžko (4. a 5. lůžko formou přistýlky pouze pro děti do 11,99 let) - pokoj comfort:
» Děti od 0 do 2,99 let: zdarma
» Děti od 3 do 11,99 let: 850 Kč/noc (25.12.-06.01. a 18.01.-22.02.), 700 Kč/noc/ostatní termíny
» Děti od 12 do 14,99 let: 500 Kč/noc
» Ostatní od 15 let: 350 Kč/noc (25.12.-06.01. a 18.01.-22.02.), 300 Kč/noc/ostatní termíny

Slevy pro 3. a 4. pevné lůžko a pro 5. a 6. lůžko formou přistýlky (pouze pro děti do 11,99 let) - pokoj family:
» Děti od 0 do 2,99 let: zdarma
» Děti od 3 do 11,99 let: 900 Kč/noc (25.12.-06.01 a 18.01.-22.02.), 750 Kč/noc/ostatní termíny
» Děti od 12 do 14,99 let: 550 Kč/noc (25.12.-06.01. a 18.01.-22.02.), 500 Kč/noc/ostatní termíny
» Ostatní od 15 let: 350 Kč/noc

Skupinové ceny nad 30 osob na vyžádání v CK.

TEST RATING