destinace
doprava
strava
Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Apartmánový dům disponuje 2 shodnými apartmány pro 6 osob (3. apartmán se samostatným vstupem je majitele).

Poloha

Monte Zoncolan, centrum Sutria - 11 km

Popis ubytování

Trilo 6 - mezonet: přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky

Vybavenost apartmánů:
TV, mikrovlnná trouba, fén, internet WI-FI (k dispozici v čase 17-19h, neslouží ke stahování filmů a videí vzhledem k limitovanému objemu dat)

Popis destinace

ZONCOLAN - navštivte jeden z nejkrásnějších koutů Alp i v létě. Friuli region je pravým místem pro vysokohorskou turistiku a relaxační dovolenou na čistém vzduchu a pro vyznavače míst, která stojí ještě bokem masového náporu turistiky. Nádherná tradiční italská městečka, jezera, Julské Alpy, všudypřítomná pohostinnost, samozřejmostí je tradiční italská kuchyně. Legendární Monte Zoncolan, kam se opět 19.května 2018 vrátí 101. ročník slavného Gira d´Italia! Legendární a pekelný výšlap serpentýnami na Monte Zoncolan je výzvou pro nejednoho cyklistu. Vydejte se s námi po stopách Gira a poznání friulanské kultury.
Region nabízí: horskou turistiku, horolezectví, cykloturistiku, golf, jízdu na koni, tenis, rybaření, rafting, nordic walking, paragliding, zážitkový let na rogalu, Legendární sjezdy Giro d´Italia na horských kolech z Monte Zoncolanu a mnoho dalších.

Města, která stojí za návštěvu:
Sauris (ochutnejte místní pivo u jezera Sauris a tamní delikatesu- šunka ze Sauris. Jde o sušenou a lehce zauzenou šunku okořeněnou o místní koření.
Arta Terme (lázeňské městečko)
Venzone (krásné středověké italské městečko pod vrcholy Julských Alp, za zajímavost stojí návštěva venzonská katedrála sv. Ondřeje (Chiesa di Sant'Andrea Apostolo), Ke katedrále neodmyslitelně patří také rotundová kaple sv. Archanděla Michaela, Tou zřejmě neviditelnější chloubou Venzone je městské opevnění, které Venzone snad nejvíce vtisklo jeho středověkou podobu.
Udine (hlavní město regionu)- nádherné historické centrum a městské opevnění....
a mnoho dalších míst ...

Cena zahrnuje

na apartmán:
» Ubytování v apartmánu dle typu a obsazenosti na 3, 4 nebo 7 nocí
» Všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)


Příplatky

» Závěrečný úklid / povinná úhrada na místě: 40 €/apartmán
» Přistýlka do nedovršených 12 let: 450 Kč/noc (pouze 1 na apartmán)
» Večeře v Baitě da Rico vzdálené 300 m od Stali di Lausc: výběr z menu: 1. a 2. chod s přílohou, nápoje za poplatek: 220 Kč/1 večeře/0-9,99 let, 350 Kč/1 večeře/ ostatní od 10 let


TEST RATING