APARTMÁNOVÝ DŮM GIORGIA - LETNÍ POBYT

od 7 200
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Přímo u cyklostezky:  10
Bez stravy
Internet
Wellness
Libovolní nástupní den a délka pobytu
Povolena malá domácí zvířata
Platba kartou
Skupinové ceny
Televize
Pračka
Trouba
Myčka
Pro rodiny s dětmi
  • Praktické, moderní ubytování za vynikající cenu
  • Poloha přímo u cyklostezky!
  • Krásná zahrada s průlezkami a vynikající pizza přímo v domě!
  • Závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo v ceně
  • Apartmánové ubytování i pro skupinku pod 1 střechou


Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny
Mapa

Filtr

Obecné informace

4 pěkné a prostorné apartmány s maximální celkovou kapacitou 25 lůžek: 3 x trilo 7 se společným vchodem a 1 x luxusní bilo 4 VIP se samostatným vstupem. Součástí 6 let zkolaudované stavby je kvalitní pizzerie, "špageterie" a restaurace, k dispozici velké parkoviště, zahrada, 1 průlezka pro děti. Přímo za apartmánovým domem vede skvěle upravená a bezpečná cyklostezka mimo dopravní provoz (po trase bývalé železnice) !

Poznámka: dovolujeme si upozornit, že internet WI-FI je k dispozici pouze v pizzerii a CK negarantuje kvalitu internetu resp. rychlost a množství přenesených dat. Díky limitnímu přenosu dat od operátora a satelitnímu příjmu může docházet k výpadkům internetu a jeho nefunkčnosti.

Poloha

Camporosso, centrum Tarvisia - 4 km, cyklostezka - 0 m

Popis ubytování

Bilo 4 VIP - 48 m2 (mezonet) přízemí: luxusní obývací pokoj s kuchyňskou linkou a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení. 1. patro: neuzavíratelná ložnice s manželskou postelí, TV, sauna . Před apartmánem terasa s posezením. (apartmán pouze na vyžádání)

Trilo 7
- 65 m2 (mezonet) přízemí: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení. 1. patro: neuzavíratelná prostorná místnost s palandou a 1 samostatným lůžkem.

Vybavenost apartmánů:
TV sat. (LCD), pračka (jen ve 2x trilo 7), myčka, trouba, rychlovarná konvice

Popis destinace

Navštivte jeden z nejkrásnějších koutů Alp na pomezí 3 států Itálie, Slovinska a Rakouska i v létě.
Tarvisio a okolí je pravým místem pro vysokohorskou turistiku a relaxační dovolenou na čistém vzduchu italského regionu Friuli. Vyznavače turistiky nadchne jeden z nejkrásnějších vrcholů v Alpách - poutní místo Monte Lussari s dominantním kostelíkem a nádherným výhledem.
Oblast Tarvisia je díky své poloze ideálním bodem pro tranzitní ubytování při cestě do vzdálenějších koutů Itálie nebo Chorvatska. Dále je zde možno využít některou z nepřeberného množství aktivit nebo relaxace a samozřejmostí je tradiční italská kuchyně, spousta útulných kaváren a obchůdků.


Region nabízí:
horskou turistiku, horolezectví, cykloturistiku, golf, jízdu na koni, bruslení v kryté hale, tenis, rybaření, rafting, nordic walking, adventure lanový park Tarzan na Sella Nevee, nová bobová dráha v Tarvisiu, paragliding, zážitkový let na rogalu, relaxace v lázních Warmbad ve Villachu.
Legendární sjezdy Giro d´Italia na horských kolech z Monte Zoncolanu a mnoho dalších možností.

Skipas

Cena zahrnuje

za apartmán:
» Pronájem apartmánu na 3 noci dle termínů
» Ložní a koupelnové prádlo
» Závěrečný úklid
» Všechny spotřeby
» Sauna - jen u BILO 4 VIP

V případě zájmu o pobyty na 7 nocí či jinak zkrácené termíny, žádejte zvýhodněnou cenu v CK, termín ušijeme na míru!


Příplatky

» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:

1. K5 za 18 Kč/os./den
2. K5S za 28 Kč/os./den


Mapa polohy hotelu

Výlety

Doporučené aktivity v okolní přírodě:
1. Cyklovýlety v okolí Tarvisia po cyklostezkách (možno MTB i silniční kolo)
- po bývalé železnici (nyní místo kolejí vede malebná cyklostezka)
- 3 základní směry – 1. do Udine (směr k moři), 2. do Kranjske Gory (Slovinsko), 3. do Villachu (Rakousko)
- ve všech uvedených směrech jezdí i vlak, lze tedy kombinovat 1 cestu na kole a 1 cestu vlakem nebo se nechat vyzvednout vlastním autobusem na smluveném místě

Př. cyklovýletů:
Sella Nevea – Tarvisio – Resiutta (63 km asi 4,5 hod) – příjemná trasa s klesajícím profilem, část trasy cca 45 km vede na místě staré železnice (tunely, železné mosty, malebné nádražní budovy). V cílové stanici je oblíbená restaurace s grilovanými kuřaty Al Buon Arrivo.

Sella Nevea – Malga Montasio (okruh) – náročný výšlap (cca 5 km stoupání závěrečným úsekem Giro d’Italia 2013) po asfaltu, poté agroturistická návštěva místní salaše - výrobny vyhlášených sýrů Montasio. Pak jízda kolem louky s všudypřítomnými svišti, návštěva válečného bunkru z 1. sv. války. Potom sjezd přes sigle-trail nebo po lesní kamenité cestě dolů do Sella Nevea. Dole je také outdoorová tělocvična (palestra) v okolí Sella Nevea (lezení, bouldering, cvičební zastávky), kterou můžete absolvovat pěšky nebo na kole (jedná se o cca 2km okruh).

Další přehled cyklovýletů naleznete na: http://www.turismofvg.it/en/Bike

2. Turistika
- krásné pěší trasy v okolí magických velehorských vrcholů, i náročnější ferraty nebo jednodušší procházky ve městech, po hřebenech či v okolí horských jezer
- kabinová lanovka na Monte Lussari: 14 €/dosp. os. tam i zpět, 10,50 € / junior (1997-2006) + senior (1952 a starší), zdarma děti 2007 a mladší (lanovka jede pondělí-pátek: 9:00-17:15, sobota-neděle: 8:30-18:15), jednosměrně 10 €/dosp. os.
- kabinová lanovka na Canin (Sella Nevea): 10 €/dosp. os., 7 €/junior+ senior, zdarma děti 2007 a mladší
- návštěva Parco naturale delle Prealpi Giulie: https://www.youtube.com/watch?v=CG0gH215MfU

Př. turistických výletů:
Camporosso - Monte Lussari – Cima del Cacciatore (výjezd lanovkou a poté hřebenový výlet, a buď nazpět stejnou cestou a nebo sestup do Valbruny). Parking pod kabinkovou lanovkou v Camporossu cca 15 min výjezd na Mt. Santo di Lussari, poté pěšky cca 1,5 hod na vrchol Cima del Cacciatore. Potom zpět stejnou cestou nebo klesání pěšky sedlem Sella Prasnig kolem potoka Saisera až do Valbruny, celkem sestup cca 2 hod a poté zpět do Camporossa ještě cca 1 hod. Dohromady tedy cca 4,5 hod výlet. Pokud si dopřejete občerstvení na Mt. Lussari, což vřele doporučujeme, počítejte s delším výletem…
Laghi di Fusine – dvě jezera v těsné blízkosti sebe, u horního jezera lze zdarma kempovat, u dolního jezera je restaurace. Procházky kolem obou jezer jsou nenáročné. Trvají cca 1 hod. Další info: http://www.turismofvg.it/Lakes/Fusine-Lakes
Další pěší výlety a turistické zajímavosti na: http://www.turismofvg.it/Summer-mountains

3. Rafting a canyoning ve Slovinském Bovci
- ze Sella Nevea autem (cca 40 min) - kolem Lago del Predil, směr Slovinsko, kolem Fort Predil, sjet do Bovce a za kruhovým objezdem v Kempu Polovnik je základna pro výlety na rafty a do kaňonů
- canyoning - lehčí cesta cca 3 hod 47 €/os, středně těžká cesta cca 4,5 hod 80 €/os (délka a cena je včetně fasování materiálu – neoprén, neoprénové boty, přilby, horo-sedáky - cesty z kempu na místo a zpět)
- rafting - lehčí cesta cca 3 hod 38 €/os, těžší cesta cca 4 hod 48 €/os (vč. fasování a cesty…)
- do neoprenu je potřeba mít plavky, s sebou ručník
- teplota vody je v létě osvěžující max. 15-17 °C
- na vyžádání zajistíme termín, spolupracující firma mluví česky

4. Lago di Raibl (nebo jinak Lago del Predil),
- vodní aktivity a koupání cca 10 km ze Sella Nevea – kajaky, paddel-boardy, šlapadla, tubingová skluzavka…
- na vyžádání zajistíme termín pro aktivity na jezeře

5. Dobrodružný lanový park Sella Nevea
- několik různých tras pro děti i dospělé…
- na vyžádání zajistíme termín

 

TEST RATING