HOTEL HABERL - LETNÍ POBYT

od 3 900
doprava Vlastní
strava Polopenze
Cyklostezka do 250m:  250
Polopenze
Internet
Wellness
Bezbarérový přístup
Libovolní nástupní den a délka pobytu
Povolena malá domácí zvířata
Platba kartou
Skupinové ceny
Televize
Fén
Novinka
Pro rodiny s dětmi
  • Fantastická poloha v centru Tarvisia
  • Kvalitní hotel s rodinnou tradicí
  • Restaurace s pizzerií s širokou nabídkou místních specialit
  • Prakticky řešené pokoje

Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Rodinný hotel s nově zrekonstruovanými 30 pokoji a celkovou kapacitou 70 lůžek přímo v centru Tarvisia a nedaleko cyklostezky (max 200 m)

Poloha

Centrum Tarvisia – 0m

Vybavenost kapacity

Recepce, restaurace s venkovní terasou, bar, společenská místnost s TV sat., internet WI-FI, parkování, hotelový trezor, čítárna, zahrada s posezením

Sport a relaxace:
Sauna

Popis ubytování

Pokoje pro 2 až 4 os. - pokoj s manželskou postelí či dvěma samostatnými lůžky; 3. lůžko pevné nebo formou přistýlky, 4. lůžko formou přistýlky

Vybavenost pokojů:

TV sat., telefon, fén

Stravování

Snídaně - servírovaná kontinentální včetně nápojů
Večeře - servírované menu s výběrem ze 2 předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, nápoje za poplatek

Popis destinace

Víte, že Tarvisio žije i mimo sjezdovky?
Víte, že Tarvisiem vede úžasná cyklostezka Alpe Adria (od Salzburgu až po Grado)?
Víte, že Tarvisio má bobovou dráhu, tenisové kurty a golfové hřiště?
Víte, že Tarvisio je skvělé tranzitní místo díky poloze přímo u dálnice?
Víte, že umíme ušít na míru 3-4 denní balíčky včetně půjčení kola, výjezdu na Monte Lussari či půjčení loďky na jezeře a ubytování za férové ceny?
Navštivte s námi jeden z nejkrásnějších koutů Alp na pomezí 3 států Itálie, Slovinska a Rakouska i v létě. Tarvisio je jak stvořené pro aktivní dovolenou nebo jen jako navazující zastávka při týdenních pobytech u moře v Itálii či Chorvatsku. Prodlužte si tak rodinný výlet o nádherné zážitky ve friulanských horách. Nebudete litovat. Místo jak stvořené pro turistiku- pokoříte jedno z nejkrásnějších míst na světě- poutní místo Monte Lussari. V případě zájmu Vám ušijeme na míru ubytování dole v Tarvisiu a jako sladkou tečku za vaší dovolenou nocleh právě na Monte Lussari. Zažijete tak jedno z neopakovatelných probuzení v blízkosti nádherného kostelíka a s výhledy, při kterých se vám zatají dech.
Užasná cyklostezka doslova protíná celé Tarvisio a Camporosso a zajet si do Resiutti na vyhlášená grilovaná kuřata je snad povinností každého cyklisty. Tento výlet je navíc dobrodružnou jízdou po staré železnici, projedete tajuplné tunely a to pořád po rovince. 40 km tak zvládnou i ti nejmenší. Na návrat do Tarvisia jsou tamní perfektně připravení díky cyklovlakům, které vás pohodlně převezou nazpět.
V horkých letních dnech se místní osvěžují v nedalekém jezeře Lago Predil (Raibl- vzdálené asi 12 km od Tarvisia). Vodní sporty, pláž, občerstvení tu samozřejmě nechybí.
Tarvisio žije v létě i kulturně- již tradiční kulturní festival No borders music festival přivádí do Tarvisia a okolí světoznámé interprety. Např. loni to byla kapela Parov Stelar a letos se např. 11.8. můžete těšit na nádherném jezeře Lagho Fusine na Bena Harpera- wuauuuu a to přímo na jezeře!
Z dalších aktivit v okolí můžeme ještě vyjmenovat například rafting v Bovci a to pouhých 35 km, legendární sjezdy z Monte Zoncolanu (Giro d´Italia jej letos navštíví 19.5.), cyklovýlet na jezero Bled ve Slovinsku, lanový park Tarzan na Sella Nevee, výšlap na Montasio (odtud pocházejí vynikajíc sýry) a mnoho dalších.
Samozřejmostí je italská kuchyně a mimořádně přátelská atmosféra místních.
S dovolenou na míru vám velmi rádi pomůžeme, obraťte se na nás s důvěrou, jsme tam často a moc rádi, a proto nám bude potěšením se podělit o vlastní zkušenosti.

Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování v pokoji na 3 noci
» 3x polopenzi
» Ložní a koupelnové prádloTEST RATING