Vyhledávání
Země Středisko Název ubytování
Doprava Stravování Termín od Termín do
 -  -
Last minute 
First minute 

Ostrov Thassos

Ostrov Thassos

Thassos je kouzelný ostrov s nádhernou přírodou a průzračným čistým mořem. Jeden z mála řeckých ostrovů se zalesněným vnitrozemím, kde převládají borovicové lesy. Díky množství lesů a vláhy je také nazýván „zeleným smaragdem v Egejském moři“. Pobřeží je členité, střídají se pláže s velkými kameny, oblázky a jemným bílým pískem.


Každý z návštěvníků si zvolí kout, který mu nejlépe vyhovuje, často skrytý zrakům okolí. Jeho 16 000 obyvatel žije na rozloze přibližně 397 km2. Nejvyšším vrcholem ostrova Thassos je hora Ypsarion dosahující výšky 1 204 m. Po zhruba 100 km dlouhém obvodu ostrova vede hlavní komunikace, díky níž můžete snadno navštívit jak pláže s jemným pískem na jihu, tak i oblázkové pláže v oblasti Kiniry nebo nejznámější Zlatou pláž na východě ostrova Thassos.


Úzké silničky Vás provedou malebnými horskými vesničkami a nádhernou krajinou, která si vás zcela jistě získá. Při výčtu krás ostrova Thassos nelze zapomenout na tradiční výtečnou řeckou kuchyni, místní víno a med. Na Thassosu strávíte velmi klidnou a příjemnou dovolenou u nádherného moře, ve stínu pinií a platanů, v přátelské atmosféře místních obyvatel. Ostrov Thassos doporučujeme všem, kteří chtějí zapomenout na všední starosti a uniknout z našeho uspěchaného světa a vychutnat kousek „ráje na zemi“.

Novinky

CHORVATSKO-BIOGRAD NA MORU

Vila Marijana
zaváděcí cena po celou sezónu!
např. v období od 12.7.-23.8. jen 5.990 Kč/os. na 7 nocí s polopenzí!
Více o Biogradě na Moru

ITÁLIE- BIBIONE-SUPER CENA

9.5.-18.5.2014
ubytování na 7 nocí v apartmánu s autobusovou dopravou
jen za 2.990 Kč/os.
Více o Bibione

Chorvatsko- Živogošče

Penzion Mala Duba přímo na překrásné oblázkové pláži
14.6.- 21.6. jen 4.990,- !! cena za osobu zahrnuje ubytování s polopenzí na 7 nocí

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA !!!

Více o Živogošče
Destinace
Chci Katalog
Facebook