Vyhledávání
Zima
Země Středisko Název ubytování
Doprava Stravování Termín od Termín do
 -  -
Last minute 
First minute 

Ostrov Thassos

Ostrov Thassos

Thassos je kouzelný ostrov s nádhernou přírodou a průzračným čistým mořem. Jeden z mála řeckých ostrovů se zalesněným vnitrozemím, kde převládají borovicové lesy. Díky množství lesů a vláhy je také nazýván „zeleným smaragdem v Egejském moři“. Pobřeží je členité, střídají se pláže s velkými kameny, oblázky a jemným bílým pískem.


Každý z návštěvníků si zvolí kout, který mu nejlépe vyhovuje, často skrytý zrakům okolí. Jeho 16 000 obyvatel žije na rozloze přibližně 397 km2. Nejvyšším vrcholem ostrova Thassos je hora Ypsarion dosahující výšky 1 204 m. Po zhruba 100 km dlouhém obvodu ostrova vede hlavní komunikace, díky níž můžete snadno navštívit jak pláže s jemným pískem na jihu, tak i oblázkové pláže v oblasti Kiniry nebo nejznámější Zlatou pláž na východě ostrova Thassos.


Úzké silničky Vás provedou malebnými horskými vesničkami a nádhernou krajinou, která si vás zcela jistě získá. Při výčtu krás ostrova Thassos nelze zapomenout na tradiční výtečnou řeckou kuchyni, místní víno a med. Na Thassosu strávíte velmi klidnou a příjemnou dovolenou u nádherného moře, ve stínu pinií a platanů, v přátelské atmosféře místních obyvatel. Ostrov Thassos doporučujeme všem, kteří chtějí zapomenout na všední starosti a uniknout z našeho uspěchaného světa a vychutnat kousek „ráje na zemi“.

Novinky

SUPERLAST MONTE LUSSARI!

HOTEL RODODENDRO ***
5.3.- 8.3.2015
3 noci s polopenzí a se 3 denním skipasem

AKČNÍ CENA: 5.590 Kč /os.!
Poslední pokoj (2,3,4 os.)
Sjezdovka 3,9 km přímo pod ubytováním!

SUPERLAST MONTE ZONCOLAN!

Hotel Enzo Moro- přímo u sjezdovky!
Vysoký komfort po všech směrech!
7.3.-11.3.
4 noci s polopenzí a se 4 denním skipasem!
Pokoje standard a comfort!
Cena standard: 8.690 Kč/os.
Cena comfort: 9.390 Kč/os.

NOVINKA- PIANCAVALLO- AŽ 2 DĚTI DO 10 LET ZDARMA

Bezkonkurenční ceny po celou sezónu!

Sporthotel di Piancavallo -  naproti sjezdovce!
Až 2 děti do 10 let lyžují a jsou ubytovány ZCELA ZDARMA!
Kapacita omezena! 

Destinace
Chci Katalog
Facebook