Vyhledávání
Zima
Země Středisko Název ubytování
Doprava Stravování Termín od Termín do
 -  -

Ostrov Thassos

Ostrov Thassos

Thassos je kouzelný ostrov s nádhernou přírodou a průzračným čistým mořem. Jeden z mála řeckých ostrovů se zalesněným vnitrozemím, kde převládají borovicové lesy. Díky množství lesů a vláhy je také nazýván „zeleným smaragdem v Egejském moři“. Pobřeží je členité, střídají se pláže s velkými kameny, oblázky a jemným bílým pískem.


Každý z návštěvníků si zvolí kout, který mu nejlépe vyhovuje, často skrytý zrakům okolí. Jeho 16 000 obyvatel žije na rozloze přibližně 397 km2. Nejvyšším vrcholem ostrova Thassos je hora Ypsarion dosahující výšky 1 204 m. Po zhruba 100 km dlouhém obvodu ostrova vede hlavní komunikace, díky níž můžete snadno navštívit jak pláže s jemným pískem na jihu, tak i oblázkové pláže v oblasti Kiniry nebo nejznámější Zlatou pláž na východě ostrova Thassos.


Úzké silničky Vás provedou malebnými horskými vesničkami a nádhernou krajinou, která si vás zcela jistě získá. Při výčtu krás ostrova Thassos nelze zapomenout na tradiční výtečnou řeckou kuchyni, místní víno a med. Na Thassosu strávíte velmi klidnou a příjemnou dovolenou u nádherného moře, ve stínu pinií a platanů, v přátelské atmosféře místních obyvatel. Ostrov Thassos doporučujeme všem, kteří chtějí zapomenout na všední starosti a uniknout z našeho uspěchaného světa a vychutnat kousek „ráje na zemi“.

Novinky

AKČNÍ CENA! NÁŠ TIP! PŘÍMO NA SJEZDOVCE!

Itálie- Zoncolan/ Ravascletto
HOTEL ENZO MORO***
Prostorný dětský koutek!
8.1.- 16.1.: 6 nocí s polopenzí/ 5 ti denní skipas
Původní cena 13.690 Kč/os., 10.990 Kč/os. pokoj standard

jsme na nové adrese!!!

Dominikánském náměstí č. 8 / Brno
Přímo z ulice! Již žádné 1. patro!
Po-pá: 8.00-18.00h
Těšíme se na Vás!

NOVINKA - SELLA NEVEA propojená s BOVCEM

Zaváděcí ceny- SPORT HOTEL FORTE s bazénem, 80 m od sjezdovky!
Jarní prázdniny 12.3.-18.3. až 2 děti do 10 let zcela zdarma!

Destinace
Chci Katalog
Facebook