Vyhledávání
Zima
Země Středisko Název ubytování
Doprava Stravování Termín od Termín do
 -  -

Ostrov Thassos

Ostrov Thassos

Thassos je kouzelný ostrov s nádhernou přírodou a průzračným čistým mořem. Jeden z mála řeckých ostrovů se zalesněným vnitrozemím, kde převládají borovicové lesy. Díky množství lesů a vláhy je také nazýván „zeleným smaragdem v Egejském moři“. Pobřeží je členité, střídají se pláže s velkými kameny, oblázky a jemným bílým pískem.


Každý z návštěvníků si zvolí kout, který mu nejlépe vyhovuje, často skrytý zrakům okolí. Jeho 16 000 obyvatel žije na rozloze přibližně 397 km2. Nejvyšším vrcholem ostrova Thassos je hora Ypsarion dosahující výšky 1 204 m. Po zhruba 100 km dlouhém obvodu ostrova vede hlavní komunikace, díky níž můžete snadno navštívit jak pláže s jemným pískem na jihu, tak i oblázkové pláže v oblasti Kiniry nebo nejznámější Zlatou pláž na východě ostrova Thassos.


Úzké silničky Vás provedou malebnými horskými vesničkami a nádhernou krajinou, která si vás zcela jistě získá. Při výčtu krás ostrova Thassos nelze zapomenout na tradiční výtečnou řeckou kuchyni, místní víno a med. Na Thassosu strávíte velmi klidnou a příjemnou dovolenou u nádherného moře, ve stínu pinií a platanů, v přátelské atmosféře místních obyvatel. Ostrov Thassos doporučujeme všem, kteří chtějí zapomenout na všední starosti a uniknout z našeho uspěchaného světa a vychutnat kousek „ráje na zemi“.

Novinky

SUPERLAST TARVISIO!

Apartmánový dům Giorgia
19.1.- 22.1.
3 noci se 3 denním skipasem!
výprodej již od 2.690 Kč/os.
krásné apartmány- v ceně úklid i ložní a koupelnové prádlo!

Nové termíny na hotelu Sportur v Ravasclettu!

Superlast minute- hotel přímo u sjezdovky!
22.1.- 26.1. a 1.2.- 5.2. a 12.2.- 18.2. (na 4,5,6 nocí)

HOTEL SPORTUR

Monte Lussari- AKCE

Itálie - Tarvisio -Penzion Alpino
přímo nad sjezdovkou!
12.2.-16.2.
4 noci s polopenzí / 4 denní skipas / výjezd či sjezd
původní cena 8.390 Kč, nyní 7.890 Kč/os.

jsme na nové adrese!!!

Dominikánském náměstí č. 8 / Brno
Přímo z ulice! Již žádné 1. patro!
Po-pá: 8.00-18.00h
Těšíme se na Vás!

Destinace
Chci Katalog
Facebook