Krk

Krk

Krk

Popis destinace

Ostrov Krk je s pevninou spojen jedním z novodobých divů světa, 1909 m dlouhým impozantním mostem, díky němuž se definitivně zařadil mezi nejatraktivnější turistická střediska v Chorvatsku.
Bohatá historie, která po sobě zanechala velké množství památek, fantastická scenérie s olivovými háji, fíkovníky a vinicemi, spolu s krásně čistým mořem, skvělými plážemi i romantickými lagunami vytvářejí dokonalé podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou.

Jednou z oblíbených destinací na Krku je letovisko Baška. Baška je zemědělské a rybářské městečko, které má velmi krásnou a populární pláž (Vela plaža) v široké zátoce podél celého městečka (2 km). Pláž je tvořena droboučkými oblázky a hrubým pískem. Pláž byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.
Působivý je výhled na hradbu Velebitu na protilehlé pevnině a na majestátný ostrov Prvić. Baška nabízí provozování především vodních sportů: potápění, podmořského rybolovu, windsurfingu, jachtingu, dále také tenisu, minigolfu a jiných sportovních aktivit.
Na své si zde příjdou i příznivci kulturních akcí, během celého léta se zde konají četné kulturní a zábavní akce pod názvem Bašské kulturní léto.

Krk je ideální volba dovolené pro páry, rodiny s dětmi i seniory, každý si zde příjde na své.
Vzdálenost z Brna 650 km, z Prahy 845 km.

Počasí

Find more about Weather in Krk, RH
Click for weather forecast

APARTMÁNOVÝ DŮM BRNABIČ - Krk

APARTMÁNOVÝ DŮM BRNABIČ

Autokarem | Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 1 990
APARTMÁNOVÝ DŮM MOHAR - Krk

APARTMÁNOVÝ DŮM MOHAR

Autokarem | Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 2 990
APARTMÁNOVÝ DŮM IVAN - Krk

APARTMÁNOVÝ DŮM IVAN

Autokarem | Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 3 890