HOTEL IL CERVO

od 6 208
doprava Vlastní
strava Polopenze
Lyžařský areál do 100 m:  100
Dítě zdarma
Polopenze
Bazén
Internet
Výtah
Wellness
Bezbarérový přístup
Libovolní nástupní den a délka pobytu
Povolena malá domácí zvířata
Platba kartou
Skupinové ceny
Dětský koutek
Trezor
Televize
Fén
Bezpečnostní dveře
Pro rodiny s dětmi

  • Jediný hotel v Tarvisiu s bazénem!

  • Prostorné zázemí a atraktivní dětský koutek

  • Ideální poloha - pěšky na svah i do města!

  • Oblíbený a nejdříve vyprodaný hotel v Tarvisiu

  • Dětský klub Taliánek 21.02.-27.02. v ceně!
Aktuální podmínky pro vstup do destinace zde  
Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Úspěšně zrekonstruovaný 4* hotel s 56 pokoji a maximální kapacitou 216 lůžek. Hotel se nachází v nadmořské výšce 850 m na svahu hory Priesnig nedaleko sjezdových tratí. Na podzim 2016 prošla kompletní rekonstrukcí wellness zóna s nově vybudovaným a jediným bazénem v Tarvisiu. Hotel disponuje prostornými a rodinnými pokoji, kvalitním zázemím. Nově je v přízemí hotelu otevřená gurmánská restaurace* Epicuro specializovaná na vybraná vína a grilované maso. Letos prošly výměnou všechny vstupní dveře od pokojů s pohodlným systémem karty místo klíče, dále nové koberce a právě probíhá výměna sauny. V rámci bezpečnostních opatření spojených s pandemií Covid 19 je u recepce nainstalován Termoscanner, která změří každému klientovi při vstupu teplotu.

Poloha

Tarvisio, skiareál Tarvisio – 100 m, centrum Tarvisia – 800 m

Vybavenost kapacity

Recepce, 2x restaurace, bar s krbem, piano bar, společenská místnost s TV sat., čítárna, prostorný a dobře vybavený dětský koutek, internet WI-FI, úschovna lyží a lyžařských bot, 2 x výtah, terasa, hotelový trezor, půjčovna lyží a snowboardů*, vyhrazené venkovní parkoviště

Sport a relaxace:
Wellness zóna* (*= vstup za příplatek na místě): bazén 10 x 5 m s protiproudem, vířivka až pro 10 osob, sauna, pára, multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátky; masáže*

* služba je za příplatek

Z důvodu Covid opatření může být provoz wellness centra či dětského koutku omezen či zcela uzavřen. Nedostupnost této služby nelze zpětně nárokovat u CK a není důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků. Aktuální informace budou upřesněný v odjezdových pokynech nebo na www.forline.cz.

Popis ubytování

Pokoj standard pro 1 až 4 os. – 3. a 4. lůžka zpravidla pevná nebo formou rozkládacího gauče či křesla pro 1- 2 osoby, původní zachovalý interiér, sociální zařízení po rekonstrukci
Pokoj superior s balkonem pro 2 až 4 osoby – 15 kompletně zrekonstruovaných pokojů v 1. patře, sociální zařízení po rekonstrukci
Pokoj suite pro 4 až 6 osob – dvoupodlažní částečně zrekonstruované pokoje se zvýšeným patrem. Přízemí: rozkládací gauč pro 2 osoby + 1 rozkládací křeslo pro 1 osobu, sociální zařízení. Zvýšené (neuzavíratelné) patro: 1 manželská postel či 1 oddělené lůžko
Pokoj suite superior pro 5 až 7 osob – dvoupodlažní zrekonstruované pokoje se zvýšeným patrem. Přízemí: manželská postel a rozkládací křeslo pro 1 osobu či rozkládací gauč pro 2 osoby, malý kuchyňský kout (pouze na vyžádání), sociální zařízení. Zvýšené (uzavíratelné) patro: 1 manželská postel a 1 samostatné lůžko, sociální zařízení

Vybavenost pokojů:
TV sat, telefon, fén, trezor, internet WI-FI

Stravování

Snídaně - bohatý kontinentální bufet včetně nápojů (slané a sladké pokrmy)
Večeře - formou bufetu zpravidla s výběrem ze 3 předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, dezert nebo ovoce, salátový bufet, voda, ostatní nápoje za poplatek

Dovolujeme si upozornit, že v případě přetrvávajících opatření z důvodu Covid 19 může být systém stravování upraven podle aktuálně platných norem tzn. např. bufet bude obsluhovaný personálem za plexisklem nebo večeře může být částečně servírovaná. Aktuální informace budou obsahovat odjezdové pokyny bezprostředně před nástupem na ubytování. Děkujeme za pochopení v této mimořádné době a zároveň ujišťujeme, že hotel velmi pružně reaguje na každou změnu tak, aby se klienti cítili v bezpečí a strávili příjemnou dovolenou.

Popis destinace

Itálie je důležitým článkem evropského i celosvětového dění. Svůj význam potvrzuje jak na poli hospodářském, tak kulturním či historickém. Země, na jejímž území sídlí papežský stát Vatikán, je silně katolická. Ročně ji navštíví milióny turistů.

Itálie se člení na 20 regionů. Její rozloha činí 300 tisíc kilometrů čtverečních a na jejím území se nacházejí další dva státy: Vatikán a San Marino. Kromě pevninské části zahrnuje také řadu ostrovů, z nich největší jsou Sicílie, Sardinie a Elba. Hlavní město Řím je zejména pro svou unikátní historii jednou z nejnavštěvovanějších destinací Evropy.
Taktéž celá země je pro cizince velkým lákadlem. A to především díky své rozmanité přírodě a kultuře. Nabízí množství uměleckých skvostů, její kuchyně a víno jsou vyhlášené po celém světě, vedle Francie je střediskem módního průmyslu a předně je bohatá na památky jako málokterý jiný stát.

Z pohledu krajinného reliéfu může Itálie nabídnout jak hory, tak jezera, nížinaté pláně či písečné pláže. Na severu zasahuje území alpský masiv s nejvyšší horou Mont Blanc (4 810 m), která leží na hranicích s Francií. Součástí těchto oblastí jsou četná jezera. Největším z nich je Lago di Garda, mezi jiná patří například Lago di Como nebo Lago di Maggiore.

Téměř přes celou zemi se klene pohoří Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2 912 m). Podle tohoto masivu nese také poloostrov název Apeninský. Ten je z východu obklopen Jaderským mořem, z jihu Jónským a Středozemním mořem a ze západu Tyrhénským a Ligurským mořem. Mezi nejvýznamnější řeky se řadí Pád, Tibera, Arno a Piave.

Země je jedním ze zakladatelů Evropské unie. Mimo to je členem Severoatlantické aliance, OSN, organizací OBSE, OECD a v neposlední řadě sdružení nevyspělejších zemí G7 a Ruska.

Šedesátimiliónová populace patří k nejstarším na světě. Země, která se v roce 2009 s průměrnou hodnotou 43 let vyznačovala třetí nejstarší populací na světě, je domovem více jak 60 miliónů obyvatel. To ji řadí mezi nejlidnatější země Evropy.

Úředním jazykem je italština, která má řadu dialektů v závislosti na odlišných částech země. Mezi další často používané řeči patří němčina, slovinština nebo francouzština.

V roce 2009 připadlo Italské republice sedmé místo v pořadí největších světových ekonomik. Průmysl je vedle služeb hlavním pilířem tamního hospodářství. Jeho centrem je takzvaný industriální trojúhelník v Lombardii, který tvoří Milán, Turín a Janov. Mezi nejdůležitější odvětví patří textilní průmysl, hutnictví a strojírenství. Známá je turínská automobilka Fiat a stejnojmenný koncern, pod nějž spadá Alfa Romeo, Lancia, Maserati, Ferrari a Iveco. Mezi známé módní značky patří například Gucci, Prada, Versace nebo Armani.

Zemědělství se daří zejména v jižních částech země. Jeho podíl na celkové ekonomice nepřesahuje tři procenta. Hlavními produkty jsou obiloviny, ovoce a zelenina. Itálie je největším producentem vinné révy a řadí se k předním světovým výrobcům vína. Stejně vyhlášené jako oblíbený nápoj jsou italské sýry. Známé jsou především mozzarella či parmezán. Jinak je živočišná výroba deficitní a musí se dovážet.

Zdroj: http://tema.novinky.cz/italie
Václav Lang

Skipas


Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard nebo suite na 3, 4, 6 či 7 nocí dle ceníku
» Skipas Friuli Skiregion na 3, 4, 5 nebo 6 dní
» Polopenze (stejný počet jako nocí)
» Ložní a koupelnové prádlo
» Dětský klub Taliánek 21.02.-27.02.


Příplatky

» Jednolůžkový pokoj: 400 Kč/noc
» Silvestrovská večeře/povinná úhrada: 30 €/ děti od 3 do 5,99 let, 42 €/ děti od 6 do 9,99 let, 60 €/ ostatní od 10 let
» Pokoj superior: 200 Kč/pokoj/osoba od 6 ti let/noc
» Pokoj suite superior: 300 Kč/pokoj/osoba od 6 ti let/noc
» Plná penze: 400 Kč/os./den
» Pobyt se psem: 150 Kč/noc (pouze v pokoji standard)
» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:
1. K5 za 34 Kč/os./den
2. K5S za 37 Kč/os./den


Důležité upozornění: Skupinové ceny od 25 osob i jinak zkrácené kombinace a nástupní dny na vyžádání v CK.


Sleva

Slevy pro 3.- 7. lůžka (kromě 14.02.-07.03. viz hotová kalkulace):
» Děti od 0 do 2,99 let: zdarma
» Děti od 3 do 5,99 let: 800 Kč/noc (13.12.-22.12. a 06.01.-14.02. a 07.03.-05.04.) a 1000 Kč/noc (22.12.-26.12.) a 1150 Kč/noc (26.12.-06.01.)
» Děti od 6 do 9,99 let: 450 Kč/noc (13.12.-22.12. a 06.01.-14.02. a 07.03.-05.04.) a  650 Kč/noc (22.12.-26.12.) a 700 Kč/noc (26.12.-06.01.)
» Ostatní od 10 let: 300 Kč/noc (13.12.-22.12. a 06.01.-14.02. a 07.03.-05.04.) a 400 Kč/noc (22.12.-26.12.) a 450 Kč/noc (26.12.-06.01.)

TEST RATING