Slevy

Slevy na zimní zájezdy 2019 a 2020, first minute

Včasné slevy jsou vypočítány z tabulkové ceny po odečtení příslušných slev na ubytování a skipas a bez volitelných příplatků v rámci ubytování a skipasu. Nelze je sčítat s jinými slevami (vyjma seniorské po 21.10.2019) ani se slevou last minute. Slevu nelze uplatnit zpětně na již zakoupený zájezd.

SKUPINOVÉ SLEVY
Pro skupiny, školní zájezdy, sportovní kluby, firmy či jen větší partu přátel nabízíme speciálně zvýhodněné nabídky ušité přímo na míru dle Vašich představ! Podmínkou je minimální počet 20 platících osob. Neváhejte nás kontaktovat na mailovou adresu prodej@forline.cz a lyžujte výhodnějí. Rádi Vám nabídku zpracujeme!

SENIORSKÁ SLEVA
Slevu 400 Kč z ceny zájezdu poskytujeme klientům, kteří dosáhnou hranici 65 let věku v době konání zájezdu. Slevu nelze sčítat se včasnou slevou do 20.10.2019.Slevy jsou poskytovány z tabulkových cen všech ubytovacích kapacit v katalogu LÉTO 2020, při uzavření cestovní smlouvy a úhradě zálojhy alespoň 1000 Kč do uvedeného data.

SKUPINOVÉ SLEVY

Firemní, školní a skupinové zájezdy Vám připravíme přesně podle Vašich představ! Podmínkou je minimálně 20 osob. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: prodej@forline.cz. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru!

Slevy nelze sčítat. Dodatečně se sleva nepřiznává.