Krvavec - hory v létě

Krvavec - hory v létě

Krvavec - hory v létě

Popis destinace

Krvavec je součástí nejvýchodnější strany Alp - Kamnicko-Savinjské Alpy, kterým dominuje nejvyšší hora Grintovec (2 588 mnm).

Krvavec je, kromě lyžařské dovolené, ideální volbou k aktivnímu odpočinku od jara do podzimu. Na své si zde přijdou všechny věkové kategorie díky široké nabídce aktivit.

Krvavec má strategickou polohu pouhých 40 km od Ljubljany, 8 km od Brniku a 35 km od nádherného jezera Bled a v neposlední řadě optimálních 500 km z Moravy.

Na Krvavci funguje mimořádně dobře vybavený Dobrodružný letní park  se 7 aktivitami (horostěna, slack-line, letní tubing, frisbee-golf, lukostřelba, lanové centrum a trampolíny). Další 3 aktivity jsou extra - horské káry, divoký sjezd na koloběžkách a sjezdy na horských kolech ve speciálně upravených korytech.

Specialitou tohoto místa je Bike park na Krvavci, který se díky 27 km upravených tras řadí mezi největší ve Slovinsku - jednotlivé trasy jsou dobře zdokumentované a k dispozici je mapka nebo GPS kóty.

Na své si přijdou i návštěvníci 60+ tzv. seniorský balíček, který nabízí 3 noci s polopenzí za cenu 2, včetně ranního strečinku, společného výletu do okolí a turistické mapy!

Využijte naší zvýhodněné nabídky formou zajímavých balíčků, které kromě ubytování včetně polopenze nabízejí něco navíc a to za zaváděcí ceny a až 2 děti do 5,99 let ZDARMA.

PočasíFind more about Weather in Slovenia
Click for weather forecast