FRIULI - VENEZIA GIULIA (Tarvisio) + VENETO (Bibione)

FRIULI - VENEZIA GIULIA (Tarvisio) + VENETO (Bibione)

FRIULI - VENEZIA GIULIA (Tarvisio) + VENETO (Bibione)

Popis destinace

TARVISIO z Brna 500 km/ z Prahy 596 km

BIBIONE z Brna 650 km/ z Prahy 760 km

Pouze vlastní doprava

Užijte si kombinaci pobytu v horách a u moře s bohatými možnostmi výletů a sportovních aktivit!
Italské regiony Friuli-Venezia Giulia a Veneto jsou právě pro pobyty tohoto typu tou ideální volbou!
V severní části Friuli – Venezia Giulia se rozkládají Julské Alpy a na jihu krásné a široké písečné pláže. Turisticky atraktivní je také těsné sousedství severní části regionu s Rakouskem a Slovinskem. Během jediného dne můžete např. projet na kole třemi různými zeměmi! A den na to ležet na krásné písečné pláži, nebo navštívit věhlasná města jako Benátky (90 km), Udine (70 km), Terst (100 km) nebo Veronu (163 km).

Okolí Tarvisia nabízí například tyto aktivity: cyklistika, horská turistika, ferraty, koupání v jezeře Lago Raibl (pro naše klienty „centro nautico“ vstup zdarma – zde za poplatek možnost půjčení šlapadel, padlbordů, kajaků, kanoí, lodiček, lehátek na slunění), návštěva nádherného jezera Lago Fusine, golfové hřiště v Tarvisiu, rafting v Bovci, lanové centrum v Sella Nevea, termální lázně ve Villachu, výjezd po nejvýše položené asfaltové cestě ve Slovinsku do výšky 2679m n.m. na horu Mangart a mnohé další.

Z Bibione můžete podnikat organizované výlety na kolech (viz str. 6), lodní výlety, vydat se za nákupy do překrásných okolních měst nebo navštívit všudypřítomné vinice, či vinné sklepy v oblasti Prosecco nebo Collio. A nebo jen tak odpočívejte a relaxujte na písečné pláži, stavějte s dětmi hrady z písku nebo navštivte nedaleký aquapark v Lignanu (12 km).

Vašeho pejska můžete vzít s sebou! Bibione nabízí jedinečnou psí pláž Spiaggia di Pluto.

Počasí

TARVISIO WEATHER

BIBIONE WEATHER

MOŘE a HORY Itálie - FRIULI - VENEZIA GIULIA (Tarvisio) + VENETO (Bibione)

MOŘE a HORY Itálie

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 4 690