Palmová riviéra - San Benedetto

Palmová riviéra - San Benedetto

Palmová riviéra - San Benedetto

Popis destinace

San benedetto del Tron se nachází ve střední části Jaderského moře na poloviční vzdálenosti mezi městy Ancona a Pescara, na hranici krajů Marche a Abruzzo. Středomořské klimatické podmínky jsou vhodné pro strávení příjemné dovolené od května do konce září. Během zimních měsíců má město kolem 50.000 obyvatel, ale během letní sezóny se tento počet téměř zdvojnásobí. Město má bohatou exotickou vegetaci, zejména ohromné množství palem a různobarevných oleandrů. Z tohoto důvodu se tato část pobřeží nazývá „Palmová riviéra.“

Nachází se zde více než 7000 palem rostoucích i na písečných plážích. Čtyři kilometry pěší promenády a cyklistické stezky (vhodné jak pro kola, tak i pro kolečkové brusle), které lemují krásnou pláž s čistým jemným bílým pískem a azurově modrou mořskou hladinou, nabízí ideální podmínky pro odpočinek.

San Benedetto del Tronto návštěvníkům nabízí také bohaté sportovní vyžití. K dispozici jsou tenisové kurty, dráha na kolečkové brusle, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club umožňující kotvení všech typů plavidel a spousta dalšího.

Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřeno velké množství piano barů, zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. Pokud se vydáte pár kilometrů do vnitrozemí, budete uchváceni středověkými městy posázenými vysoko na vrcholku hor s jedinečnými výhledy na pobřeží San Benedetta a Jaderského moře.

Počasí

SAN BENEDETTO DEL TRONTO WEATHER

RESIDENCE MICHELANGELO - Palmová riviéra - San Benedetto

RESIDENCE MICHELANGELO

Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 22 500