APARTMÁNOVÝ DŮM MUŠTRINKA

od 5 632
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Lyžařský areál do 100 m:  100
Bez stravy
Internet
Libovolní nástupní den a délka pobytu
Skupinové ceny
Televize
Trouba
Pro rodiny s dětmi

  • Náš tip pro rodinu s dětmi či partu přátel

  • Mimořádná poloha v samém srdci skiareálu 

  • Moderní a praktické apartmány 

  • Ideální kombinace s hotelem Krvavec
Aktuální podmínky pro vstup do destinace zde  
Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Mimořádná poloha v nadmořské výšce 1 500 m, ideální přístup je kabinovou lanovkou a sedačkou! Kvalitní apartmány po rekonstrukci ve dvoupatrové stylové horské chatě. Ideální kombinace s hotelem Krvavec cca 200 m vzdáleným. Celková kapacita apartmánového domu je 5 apartmánů pro 16 osob: 2x mono 2, 3x bilo 4. Dovolujeme si upozornit: polopenze*, sport* a relaxace* probíhají na hotelu Krvavec.(*= služby za příplatek)

Poloha

Tiha Dolina / Cerklje na Gorenjskem - skiareál Krvavec - 100 m

Vybavenost kapacity

Vyhřívaná lyžárna

Popis ubytování

Mono 2 – 19 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (155 x 195 cm), sociální zařízení se sprchou
Bilo 4 – 34 m2 – 1 ložnice s manželskou postelí (160 x 200 cm), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (155 x 195), sociální zařízení se sprchou

Vybavenost apartmánů:
TV sat, trouba, internet WI-FI

Popis destinace

Hlavní město: Lublaň
Rozloha: 20 273 km²
Počet obyvatel: 2 miliony
Měna: Členem eurozóny od 2007 (€)
Schengenský prostor: součástí je od r. 2007

Slovinsko, které bylo dříve jednou z šesti jugoslávských republik, získalo nezávislost po rozpadu Jugoslávie v roce 1991. Hraničí s Itálií, Rakouskem, Maďarskem a Chorvatskem.

Ve Slovinsku se stýkají čtyři evropské zeměpisné oblasti: Alpy, Dinárská oblast, Panonská pánev a Středomoří. Země je hornatá, proto Slovinci rádi lyžují a vyznávají turistiku. Na státní vlajce jsou vyobrazeny tři vrcholy nejvyšší slovinské hory Triglav, která je vysoká 2 864 metrů.

Země byla kdysi součástí Rakousko-uherské monarchie. Hlavní město Lublaň bylo založeno v římských dobách. Místní univerzita hostí více než 50 000 studentů a přispívá k bohatému kulturnímu životu města. K hlavním průmyslovým odvětvím patří výroba automobilových součástek, chemických látek, elektroniky, elektrických přístrojů, textilu a nábytku.

K turistickým atrakcím patří také známé jeskyně v Postojna s mnoha stalaktity a stalagmity. Nápisy v jeskyních svědčí o tom, že sem první „turisté“ přišli už v roce 1213.

Slovinská kuchyně je silně ovlivněna kuchyněmi sousedních států. Z Rakouska pochází jablečný závin a vídeňský řízek. Z Itálie se sem rozšířilo rizoto a z Maďarska guláš. Tradiční slovinský koláč plněný ořechy se jmenuje potica .

K nejznámějším Slovincům patří fyzik Jožef Stefan, jazykovědec Franc Miklošič a architekt Jože Plečnik.

Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování v apartmánu dle typu a obsazenosti na 3, 4, 5 nebo 7 nocí
» Skipas Krvavec na 3, 4, 5 nebo 6 dní
» Ložní a koupelnové prádlo
» Všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)

Důležité - parkování / příjezd:

Doporučujeme parkování (nehlídané, zdarma) u nástupní stanice kabinové lanovky resp. na odstavných parkovištích podél cesty až do Cerklje, odkud jezdí organizovaný skibus k lanovce (zahrnuto ve skipasu). Příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 8.00 do 16.30 h. Při opožděném příjezdu je nutné autem vystoupat na Planinu Jezercu do nadmořské výšky 1 450 m a odtud pak rolbou či skůtrem při sazbě 5 €/ osoba (pro min. 4 osoby) k hotelu. CK tuto variantu ale nedoporučuje, za špatného počasí cesta není přístupná; CK nenese zodpovědnost za nemožnost čerpání služeb z důvodu opožděného příjezdu.


Příplatky

» Pobytová taxa: povinná úhrada na místě: 1 €/ den/ děti 6-14,99 let, 2 €/ noc/ ostatní od 15 ti let
» Závěrečný úklid: povinná úhrada na místě: 30 €/apartmán
» Malé domácí zvíře: 350 Kč/noc
» Přistýlka do nedovršených 12 let: 300 Kč/noc (pouze 1 na apartmán)
» Oběd nebo Večeře v hotelu Krvavec: servírovaná polévka a formou bufetu hl. jídlo (2-3 druhy), přílohy, saláty dezert nebo ovoce, nápoje za poplatek: 250 Kč/1 oběd či večeře/ děti od 3 do 9,99 let, 400 Kč/1 oběd či večeře/ostatní od 10 ti let
» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:
1. K5 za 34 Kč/os./den
2. K5S za 37 Kč/os./den

Dovolujeme si upozornit, že v době přípravy katalogu nebyla přesná cena pobytové taxy stanovena, uvedená cena je pouze orientační.Přesnou výši pobytové taxy uvedeme jakmile bude zveřejněna a to prostřednictvím www.forline.cz a následně v odjezdových pokynech před cestou.


TEST RATING