MOŘE a HORY Chorvatsko + Slovinsko - balíček apartmánového ubytování

od 4 990
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž do 350 m:  350
Bez stravy
Klimatizace
Televize
Novinka
Novinka
Pro rodiny s dětmi

Bezpečná dovolená pro všechny!

7 nocí v chorvatské VODICI +3 noci ve slovinském KRVAVCI

Užijte si kombinaci pobytu u moře a na horách! Zkombinujte odpočinek na pláži s aktivním odpočinkem v podobě výletů a sportovních aktivit v malebném horském prostředí.

Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Užijte si kombinaci pobytu u moře a na horách! Zkombinujte odpočinek na pláži s aktivním odpočinkem v podobě výletů a sportovních aktivit v malebném horském prostředí.

 

7 nocí v chorvatské VODICI v apartmánech VLADO a 3 noci ve slovinském KRVAVCI v apartmánu MUŠTRINKA
 

Atraktivní horské středisko Krvavec které se nachází nedaleko hlavního města Ljubljana. V zimě je vyhledávaným místem lyžařů a snowbordistů. V létě je lokalita oblíbená především mezi příznivci pěší turistiky a cyklistiky, jimž nabízí krásy své specifické horské přírody. Krvavec je ideální místo pro příznivce aktivní i rodinné dovolené. Velkým lákadlem je zdejší mimořádně dobře vybavený Dobrodružný letní park  s mnoha aktivitami jako: lezecká stěna, lukostřelba, lanové centrum a trampolíny, horské káry, divoký sjezd na koloběžkách a sjezdy na horských kolech ve speciálně upravených korytech.  Vyhlášený je také Bike park na Krvavci, který se díky 27 km upravených tras řadí mezi největší ve Slovinsku.

Letovisko Vodice je velmi živé městečko ve střední Dalmacii, ležící 12 km severně od Šibeniku. Stará část města je tvořena malými kamennými náměstíčky a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytváří atmosféru města. Veselé a rušnější přes den a přitom čarovné při západu slunce. Letovisko může nabídnout příjemné promenády, ale i sportovní a kulturní vyžití. Lákavým cílem procházek je přístav, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ryb, ovoce a zeleniny. Místní pláže tvoří přírodní oblázky kombinované s kamennými moly.APARTMÁNOVÝ DŮM MUŠTRINKA

Kvalitní apartmány po rekonstrukci ve 2 patrové stylové horské chatě. Ideální kombinace s hotelem Krvavec cca. Celková kapacita apartmánového domu je 5 apartmánů pro 16 osob: 2x mono 2, 3x bilo 4.

Poloha

Tiha Dolina / Cerklje na Gorenjskem - hotel Krvavec - 200 m

Popis ubytování

Mono 2 –obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (155 x 195 cm), sociální zařízení se sprchou

Bilo 4 –1 ložnice s manželskou postelí (160 x 200 cm), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (155 x 195), sociální zařízení se sprchou

Vybavenost apartmánů:

TV sat, trouba, internet WI-FI

Stravování

vlastníAPARTMÁNOVÝ DŮM VLADO

Třípatrový dům s 9ti prostornými apartmány, vhodný především pro skupiny nebo rodiny s dětmi.

Poloha

Vodice Srima, centrum - 1,3 km, pláž - 350 m.

Vybavenost kapacity

Vyhrazené parkovací stání, venkovní gril, dlážděný dvůr vhodný např. na aerobik a jiné sportovní aktivity

Popis ubytování

Mono 3 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, manželská postel s dřevěnou nástavbou s dalším lůžkem pro 1 osobu, sociální zařízen, balkon

Bilo 4 – obývací pokoj s vybavenou kuchyňskou linkou a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení, terasa

Vybavenost apartmánů:

TV/SAT , klimatizace (mimo apartmánů mono), WI-FI, rychlovarná konvice

Stravování

vlastní

 

 

Vzdálenosti:

Brno - Vodice 810 km

Praha - Vodice 950 km

 

Brno – Krvavec 540 km

Praha – Krvavec 660 km

 

Krvavec – Vodice 420 km

 

 

 

 

Popis destinace

Vodice patří k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším letoviskům Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce a leží cca 12 km severně od Šibeniku. Své jméno Vodice získala podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Stará část města je tvořena malými kamennými náměstíčky a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytváří atmosféru města. Veselé a rušnější přes den a přitom čarovné při západu slunce. Letovisko může nabídnout příjemné promenády, ale i sportovní a kulturní vyžití. Lákavým cílem procházek je přístav, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny.

Vodice je také dobrým výchozím bodem k využití nabídky výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí, např. 109 ostrovů a ostrůvků národního parku Kornati či vodopády na řece Krka. Podél pláže je možné dojít do malého přístavního městečka Tribunj. Společně s dlouhou přírodní oblázkovou pláží kombinovanou s kamennými moly vytváří toto kouzelné letovisko vynikající podmínky k rekreaci pro rodiny s dětmi. Moře je vhodné pro potápění a šnorchlování. V okolí města je nespočet malých i větších zátok, kde si každý může najít tu svou a být tak daleko od rušných pláží města.

Chystáte se na dovolenou k moři a hledáte místo kde to skutečně „žije“? Místo kde můžete odpočívat na krásných, čistých plážích u průzračného moře a které, současně nabízí četné sportovní a společenské vyžití? Pak pro vás bude dovolená v chorvatské VODICI skvělou volbou! Moře je zde mimořádně čisté s pozvolným vstupem do vody, což ocení především rodiny s dětmi.

Město s cca 5 tisíci stálých obyvatel, je díky zdejším vzrostlým palmám, které lemují nábřeží celého letoviska, právem nazýváno St.Tropez Jadranu.
Mladší klienty dozajista ohromí noční život, skvělá zábava na diskotékách, tanečních terasách a v nočních klubech. O letních večerech je na promenádě plno a kavárny i restaurace praskají ve švech. Sportovci budou nadšeni z množství aktivit a atrakcí, které zde mohou provozovat. Najdete zde také vyhlášený jachetní přístav s celoročním provozem, který získal mnohá ocenění za kvalitu svých služeb.
Ve Vodici to zkrátka žije! Ať už vyhledáváte aktivní, poznávací či odpočinkovou dovolenou, městečko VODICE, jedno z nejpůvabnějších v Severní Dalmácii, si jednoduše zamilujete.


Vzdálenost z Brna 815 km, z Prahy 980 km

Cena zahrnuje

Cena za osobu zahrnuje:

ubytování v apartmánu Vlado ve Vodici na 7 nocí , ubytování v apartmánu Muštrinka na Krvavci na 3 noci, ložní a koupelnové prádlo, pobytovou taxu ve Vodici, delegátské služby CK  ve Vodici , 1x aktivita dle vlastního výběru v letním zábavním parku na Krvavci                                                                                            

                                                                                                                                                                          

Povinné příplatky Slovinsko:                                                                                                                          

» Pobytová taxa - povinná úhrada na místě: 1€/ den/ děti 6-17 let, 2 €/ noc/ ostatní od 18-ti let
» Závěrečný úklid - povinná úhrada na místě: 30 €/apartmán       TEST RATING