VILLA DOLLY

od 1 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Pláž do 150 m:  150
Bez stravy
Klimatizace
Bezbarérový přístup
Povolena malá domácí zvířata
Televize
Autobusová doprava
  • Klimatizace v ceně
  • Vilka blízko pláže
  • Bezbariérový apartmán bilo
Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Oplocená dvoupatrová vila s vlastní zahradou nacházející blízko pláže

Poloha

Bibione centrum - 100m, pláž - 90m

Vybavenost kapacity

1 vyhrazené venkovní či kryté parkovací stání/apartmán, zahrada, klimatizace

Popis ubytování

Bilo 5 – přízemí bezbariérové; 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možno i typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení, terasa, zahrada. Apartmán je vhodný také pro handicapované osoby.
Trilo 6 – 1. patro; 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možno i typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon

Vybavenost apartmánů:
TV, klimatizace, gril

Popis destinace

Jedno z nejoblíbenějších italských letovisek na pobřeží Jaderského moře ležící mezi Terstem a Benátkami je ideálním místem určeným k odpočinku.

Pláž je tvořena výhradně velmi jemným pískem a je vyhlášená zejména díky pozvolnému a bezpečnému vstupu do moře, absolutně ideální je především pro malé děti, zdravotně postižené a neplavce. Moře je čisté a klidné, není však příliš vhodné pro potápění. Pláž je dlouhá 11 kilometrů a místy široká až 200 metrů, je jak veřejná, tak i soukromá, za poplatek si lze pronajmout plážový servis. Raritou je také tzv. "psí pláž".

V Bibione najdete klidnou část Bibione Lido del Sole a Pineda, ale i živé turistické centrum s diskotékou, restauracemi, bary a nákupní promenádou v části Bibione Spiaggia.

Podrobnější a praktické informace k vaší dovolené do Bibione naleznete na:
BIBIONE.CZVzdálenost střediska:

Praha 760 km
Brno 675 km

Cena zahrnuje

za apartmán:
» Pronájem apartmánu na 7 nocí
» Všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
» Delegátské služby CK
» Parkovací místo pro 1 auto


Příplatky

Povinné příplatky:
» Pobytová taxa/povinná úhrada na místě: 0,75 €/den/osoba od 4 let

Fakultativní příplatky:
» Autobusová doprava z ČR: 2 090 Kč/dospělá osoba, 1 890 Kč/dítě do 11 let včetně
» Ložní prádlo: 240 Kč/os.
» Závěrečný úklid: 1 300 Kč/apartmán (hradí se pokud klienti neuklidí apartmán sami)
» Večeře: 300 Kč/os./den (večeře jsou podávány v typické italské restauraci)


Výlety

NABÍDKA VÝLETŮ V LETOVISKU BIBIONE

výlety si pohodlně zakoupíte u delegáta CK v místě pobytu (můžete platit v EUR i v Kč)


Benátky – po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se dále pokračuje lodí. Po následujícím příjezdu do Benátek probíhá pěší procházka po historických památkách, které končí na nám. Sv. Marka. Zde následuje cca 2 hodinový rozchod na individuální prohlídku a odpočinek. Cesta zpět je opět lodí do přístavu Punta Sabbioni, pak autobusem do Vašeho pobytového místa. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka – po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se pokračuje lodí do Benátek. Začíná se prohlídkou náměstí Svatého Marka, pak krátký individualní program. Nástup zpět na loď, dále prohlídka nejznámějších benátských ostrovů: Murano, Burano a kolem Torcella se proplouvá. Poslední zastávka je na ostrově Burano, na kterém je i 1 - 1,5 hodinový rozchod na individuální prohlídku a odpočinek. Cesta zpět je opět lodí do přístavu Punta Sabbioni a pak autobusem do Vašeho pobytového místa. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Terst + Miramare + Aquilea – po příjezdu autobusem do centra Terstu následuje pěší procházka po historických památkách (např. vrch San Gusto, amfiteátr,aj.). Po této procházce následuje osobní volno a posléze skupina přejíždí autobusem na začátek města, kde se nachází zámek Miramare obklopený rozlehlým překrásným parkem, ve kterém je možnost navštívit i exotickou výstavu živých motýlů. Při zpáteční cestě se zastavuje ve starém římském městečku Aquilea na prohlídku basiliky p.Marie a svatých Hermagora a Fortunata.Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Verona - malebné středověké město, proslavené shakespearovskou tragédii Romea a Julie. Můžete zde obdivovat např. slavný Juliin balkon, starý hrad rodu Scaligerů, piazza Erbe s typickými veronskými renesančními domy s freskami, ale i obrovskou Arénu, kterou podle legendy postavili ďáblové, kde se dodnes hrají velká divadelní představení např. Verdiho Aida. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Padova - po příjezdu autobusem přímo do centra města následuje pěší procházka po nejznámějších památkách, které proslavili Padovu jako město Sv.Antonína (např.basilika Sv.Antonína) a je cílem poutníků z celého světa. Město se pyšní i universitou, na které studoval Galileo Galilei. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Aquilea + Grado – návštěva dvou přilehlých historických městeček. Grado je známé jako rybářsko-lázeňské město ležící na ostrově mezi lagunou a mořem. Bylo postaveno jako aquileiské předměstí a mořské lázně. Město Aquilea bylo založeno již starými Římany jako říční přístav na řece Natisone. Kromě pozůstatků z římského období můžete obdivovat i basiliku P.Marie a svatých Hermagora a Fortunata, kde se nachází největší mozaiková podlaha ve střední Evropě. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.V Gradu podle zajmu možnost plavby výletní lodí(platba v místě).

Portogruaro – dopolední výlet do nedalekého města s benátskou architekturou. Pěší procházka po historické malebné části centra s následným přejezdem do nákupní zóny.

Caorle – odpolední prohlídka historického městečka, kde největší zajímavostí jsou vytesané kameny na břehu moře a dva kostely, z nichž jeden je tzv. Vytopený kostel, ke kterému se váže legenda o Madoně, která varovala před zatopením města.

Laguna – dopolední výlet lodí po laguně Valle Vecchia - mezi Bibione a Caorle. Během cesty uvidíte typické rybářské chýše – casone, panorama letoviska Caorle a usedlost, kde žil a psal Ernst Hemingway. Kouzelné je v dáli panorama hor. Na lodi je možnost zakoupit malé občerstvení.


Jako novinku nabízíme nový program výletů po Benátské laguně - exkurze z Bibione (případně z Lignana) v období od 27.5. do 30.9.2017. Navštivte s námi Benátky, Benátské ostrovy a užijte si panorama všech malých ostrůvků na kanále Guidecca. Čeká vás i výlet na lodi kolem kostela Redentore, který byl navržen známým architektem Palladiem. Nezapomněli jsme na prohlídku ostrovů Murano, kterému se přezdívá ostrov sklářů, Burano, který proslavily nádherné krajky a ostrov Torcello, který se pyšní bazilikou Panny Marie Nanebevzaté či rotundou svaté Fosky.

ITINERÁŘ VÝLETŮ

Pondělí: ty pravé Benátky, ostrov San Giorgio a loděnice Squero

7:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, 9:30 loď do Benátek (cca 35 min). panoramatická projížďka po kanále Guidecca se zastávkou na ostrově San Giorgio Maggiore. Jako jedni z mála budete mít možnost navštívit dílnu Squero - místo, kde se staví a opravují gondoly. Po prohlídce ve Squero Vás bude čekat procházka s průvodcem, které se zakončuje na náměstí sv. Marka a následuje individuální volno. V 16:30 plavba z Benátek zpět do přístavu Punta Sabbioni, kde bude přistaven autobus, který Vás odveze zpět do Bibione (příjezd kolem 19:00 hod.).

Cena: 34 € / osoba.


Úterý: poznejte kouzlo Benátek a ostrovů Murano, Burano a Torcello

7:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, 9:30 loď do Benátek. Panoramatická projížďka se zastávkou na náměstí San Marco. Ve 13:00 přesun na ostrovy. 16:30 plavba zpět do přístavu Punta Sabbioni, kde bude přistaven autobus, který Vás odveze zpět do Bibione (příjezd kolem 19:00 hod.).

Cena: 37 € / osoba.


Středa: speciální plavba s občerstvením na palubě


7:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, 9:30 loď vyplouvá. Čeká Vás panoramatický výlet na lodi kolem ostrovů Benátské Laguny. Plavbu zakončíte na náměstí sv. Marka kolem 13:00, kde si užijete individuální program. V 16:30 plavba z Benátek zpět do přístavu, kde bude přistaven autobus, který Vás odveze zpět do Bibione (příjezd kolem 19:00 hod.).
BĚHEM PLAVBY SE PODÁVÁ TYPICKÉ BENÁTSKÉ OBČERSTVENÍ A POPÍJÍ SE SLAVNÉ PROSECCO!

Cena: 40 € / osoba.


Čtvrtek: nezapomenutelné večerní Benátky s občerstvením na palubě

14:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, loď směr Benátky v 16:30. V Benátkách Vás čeká prohlídka náměstí sv. Marka a individuální program. Ve 20:30 je plánován odjezd do přístavu Punta Sabbioni a panoramatický okruh večerní Benátskou lagunou s občerstvením na palubě. Předpokládaný příjezd do Bibione kolem 22:30 hod.
BĚHEM PLAVBY SE PODÁVÁ TYPICKÉ BENÁTSKÉ OBČERSTVENÍ A POPÍJÍ SE SLAVNÉ PROSECCO!

Cena: 40 € / osoba.

Speciální ceny pro děti:
0 - 3 roky ZDARMA,
3 - 12 let sleva 5 €.


Možnost zajištění skupinové prohlídky, konference pro firmy (s přestávkami na kávu, oběd formou rautů), gala večeře nebo svatebního či jiného večírku na palubě.

Podrobné informace o výletech obdržíte na místě od našeho delegáta.

TEST RATING