Zoncolan / Ravascletto - letní Alpy

Zoncolan / Ravascletto - letní Alpy

Zoncolan / Ravascletto - letní Alpy

Popis destinace

ZONCOLAN - navštivte jeden z nejkrásnějších koutů Alp i v létě. Friuli region je pravým místem pro vysokohorskou turistiku a relaxační dovolenou na čistém vzduchu a pro vyznavače míst, která stojí ještě bokem masového náporu turistiky. Nádherná tradiční italská městečka, jezera, Julské Alpy, všudypřítomná pohostinnost, samozřejmostí je tradiční italská kuchyně. Legendární Monte Zoncolan, kam se opět 19.května 2018 vrátí 101. ročník slavného Gira d´Italia! Legendární a pekelný výšlap serpentýnami na Monte Zoncolan je výzvou pro nejednoho cyklistu. Vydejte se s námi po stopách Gira a poznání friulanské kultury.
Region nabízí: horskou turistiku, horolezectví, cykloturistiku, golf, jízdu na koni, tenis, rybaření, rafting, nordic walking, paragliding, zážitkový let na rogalu, Legendární sjezdy Giro d´Italia na horských kolech z Monte Zoncolanu a mnoho dalších.

Města, která stojí za návštěvu:
Sauris (ochutnejte místní pivo u jezera Sauris a tamní delikatesu- šunka ze Sauris. Jde o sušenou a lehce zauzenou šunku okořeněnou o místní koření.
Arta Terme (lázeňské městečko)
Venzone (krásné středověké italské městečko pod vrcholy Julských Alp, za zajímavost stojí návštěva venzonská katedrála sv. Ondřeje (Chiesa di Sant'Andrea Apostolo), Ke katedrále neodmyslitelně patří také rotundová kaple sv. Archanděla Michaela, Tou zřejmě neviditelnější chloubou Venzone je městské opevnění, které Venzone snad nejvíce vtisklo jeho středověkou podobu.
Udine (hlavní město regionu)- nádherné historické centrum a městské opevnění....
a mnoho dalších míst ...

DOLOMITI VILLAGE - letní pobyt - Zoncolan / Ravascletto - letní Alpy

DOLOMITI VILLAGE - letní pobyt

Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 10 590
APARTMÁNOVÝ DŮM STALI DI LAUSC - léto - Zoncolan / Ravascletto - letní Alpy

APARTMÁNOVÝ DŮM STALI DI LAUSC - léto

Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 2 500