Beach office z Bibione?

Novinka!
Splňte si svůj sen! Pracujte z pláže nebo jen prostě změňte prostředí, vezměte babičku, rodinu, kamarády a načerpejte tolik potřebný vitamín D!
Už vás nebaví být stále doma mezi čtyřmi stěnami, k tomu online výuka s dětmi a nekonečně se měnící opatření a štěkající pes!
Ujeďte s námi za teplem a hoďte na chvíli každodenní starosti za hlavu! Týden je málo!
Náš TIP: zvolte si raději jednu delší dovolenou a vyhněte se možnému častějšímu testování a restrikcím. Chcete ušetřit? Domluvte se s kamarády a vystřídejte se v rámci dlouhodobého pronájmu a ušetříte nemalé peníze. Jsme flexibilní, termíny domluvíme na míru kromě měsíce srpna.
Načerpejte energii tam, kde svítí slunce a šumí moře! Obklopte se širokými plážemi a nekonečnými podněty k poznávání italské kultury a místní špičkové gastronomie. Žádná letadla, do Bibione se dopravíte pohodlně autem za cca 7h jízdy po pohodlné dálnici. Bibione patří k nejbezpečnějším letoviskům v Evropě, bohatá infrastruktura a životní styl, který si zamilujete. Den můžete začít nejlepším kapučínem s brioškou a před obědem ochutnat místní nejznámější aperitiv spritz Aperol, k večeři světoznámou pizzu nebo špagety. Napište nám, poradíme s výběrem a můžete ochutnávat Itálii všemi doušky jako my již 29 let.
Více najdete zde: Apartmánový dům Sequoia, Apartmánový dům Landora, Laguna Piccola, Apartmánový dům Lavinia, Villaggio Capistrano, Vila Rita/Maria/Sandra, Vila Emi, Residence Annamaria, Residence Torre di Noe.

Sdílet

Poslední aktuality

Aktuální podmínky pro vstup do Chorvatska
FAQ Cestování do Itálie
Naše CK je řádně pojištěna pro případ úpadku CK pro rok 2021
Aktuální provoz kanceláře
Zkrácená otevírací doba