Beach office z Bibione?

Novinka!
Splňte si svůj sen! Pracujte z pláže nebo jen prostě změňte prostředí, vezměte babičku, rodinu, kamarády a načerpejte tolik potřebný vitamín D!
Už vás nebaví být stále doma mezi čtyřmi stěnami, k tomu online výuka s dětmi a nekonečně se měnící opatření a štěkající pes!
Ujeďte s námi za teplem a hoďte na chvíli každodenní starosti za hlavu! Týden je málo!
Náš TIP: zvolte si raději jednu delší dovolenou a vyhněte se možnému častějšímu testování a restrikcím. Chcete ušetřit? Domluvte se s kamarády a vystřídejte se v rámci dlouhodobého pronájmu a ušetříte nemalé peníze. Jsme flexibilní, termíny domluvíme na míru kromě měsíce srpna.
Načerpejte energii tam, kde svítí slunce a šumí moře! Obklopte se širokými plážemi a nekonečnými podněty k poznávání italské kultury a místní špičkové gastronomie. Žádná letadla, do Bibione se dopravíte pohodlně autem za cca 7h jízdy po pohodlné dálnici. Bibione patří k nejbezpečnějším letoviskům v Evropě, bohatá infrastruktura a životní styl, který si zamilujete. Den můžete začít nejlepším kapučínem s brioškou a před obědem ochutnat místní nejznámější aperitiv spritz Aperol, k večeři světoznámou pizzu nebo špagety. Napište nám, poradíme s výběrem a můžete ochutnávat Itálii všemi doušky jako my již 29 let.
Více najdete zde: Apartmánový dům Sequoia, Apartmánový dům Landora, Laguna Piccola, Apartmánový dům Lavinia, Villaggio Capistrano, Vila Rita/Maria/Sandra, Vila Emi, Residence Annamaria, Residence Torre di Noe.

Sdílet

Poslední aktuality

POZOR! Přestěhovali jsem se na Lidickou!
HURÁ „VEN“! ITÁLIE JE READY! ☀️☀️☀️
LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY V PRODEJI
Hledáme novou posilu do týmu!
Novinka v nabídce - Palmovka
Monte Lussari- Tarvisio- léto 2022