Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

2 vilky vedle sebe v klidné části Bibione - Lido dei Pini. Každá vilka má 2 apartmány typu trilo až pro 7 osob s půlkou velmi prostorné zahrady

Poloha

Bibione – Lido dei Pini, pláž – 800 m

Vybavenost kapacity

1 vyhrazené venkovní či kryté parkovací stání/apartmán, zahrada

Popis ubytování

Trilo 6 - 1 ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možno i typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení

Vybavenost apartmánů:
TV, trouba

Popis destinace

Jedno z nejoblíbenějších italských letovisek na pobřeží Jaderského moře ležící mezi Terstem a Benátkami je ideálním místem určeným k odpočinku i k aktivní dovolené. Na své si zde příjde opravdu každý. 

Klientům vyhledávajícím klidnou dovolenou doporučujeme část Bibione Lido del Sole nebo ještě klidnější část Pineda. Především mladší klienti ocení živé turistické centrum s diskotékou, restauracemi, bary a nákupní promenádou v části Bibione Spiaggia.

Místní moře je čisté, u břehu může být zkaleno zvířeným pískem. Po převážnou většinu roku je i zcela klidné, pro zvířený písek však není vhodné pro potápění. 

Pláž je tvořena výhradně velmi jemným pískem a je vyhlášená zejména díky pozvolnému a bezpečnému vstupu do moře, absolutně ideální je především pro malé děti, zdravotně postižené a neplavce. Je dlouhá 11 kilometrů a místy široká až 200 metrů. 

Místní pláž je jak veřejná, tak i soukromá, za poplatek si lze pronajmout plážový servis (slunečník, lehátko a polohovací křesílko). Pláže jsou každodenně udržovány, k dispozici jsou sprchy a WC, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel i dětské atrakce v podobě houpaček, prolézaček atd. Neplacené volné pláže jsou v okrajových částí letoviska, ale ležet zdarma je povoleno i v části širokého úseku mezi mořem a první řadou slunečníků pláží soukromých.

Bibione se pyšní též několika oceněními „modrou vlajkou“, které je udělováno mezinárodní neziskovou organizací Nadace pro ekologickou výchovu (FEE) za čistotu pláží.

Velmi oblíbená je v letovisku cyklistika. Bibione nabízí cca 30 km cyklotras a půjčovnu kol zde najdete téměř na každém rohu. Půjčte si kolo a vyražte za dobrodružstvím společně s rodinou a přáteli. Cyklotrasy a cyklostezky jsou naprosto bezpečné pro děti a díky své nenáročnosti jsou vhodné i pro méně zdatné sportovce. 

Skvělou novinkou je nedávno zbudovaný lodní přívoz X River, který spojuje Bibione s letoviskem Lignano Sabbiadoro. V provozu je každý den od května do září, s výjimkou přerušení provozu z důvodů špatného počasí a uveze 10 osob a jejich kola.

Jednou z největších deviz letoviska je, že jako jedno z mála destinací nabízí vyčleněnou soukroumou pláž pro psy. Své čtyřnohé miláčky tedy můžete vzít na dovolenou s sebou, protože při ubytování v našich apartmánech jsou psi bez příplatku! 

Psí pláž Pluto, která je vybavena veškerým komfortem, se nachází ve východní částí Bibione a přitahuje množství návštěvníků ze všech zemí. Nabízí 200 volných míst vybavených slunečníkem, křesílkem a lehátkem. Jednotlivé slunečníky mají mezi sebou vzdálenost 5 metrů a nabízejí tedy dostatek prostoru pro všechny. Sezóna začíná v květnu a končí koncem září. Každý čtvrtek se zdarma koná výcvik psů a trasy "hbitosti" přímo na pláži. Zúčastnit se může každý, na rase ani velikosti nezáleží!

Podrobnější a praktické informace k vaší dovolené do Bibione naleznete na: BIBIONE.CZ

Vzdálenost střediska: Praha 760 km Brno 675 km

Cena zahrnuje

Cena za apartmán zahrnuje:
» pronájem apartmánu na 7 nocí
» všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
» delegátské služby CK


Příplatky

Povinné příplatky:
» pobytová taxa/povinná úhrada na místě: 0,75 €/den/osoba od 4 let.
Pobytová taxa se platí max. 10 dní, tedy max. 7,50 €/osoba při pobytu na 2 a více týdnů.

Fakultativní příplatky:
» autobusová doprava z ČR: 2 090 Kč/dospělá osoba, 1 890 Kč/dítě do 11 let včetně
» plážový servis dle sezóny viz nepovinný příplatek v online objednávce
» ložní prádlo: 200 Kč/os.
» večeře: 300 Kč/os./den (večeře jsou podávány v typické italské restauraci)


Výlety

NABÍDKA VÝLETŮ V LETOVISKU BIBIONE

výlety si pohodlně zakoupíte u delegáta CK v místě pobytu (můžete platit v EUR i v Kč)


Benátky – po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se dále pokračuje lodí. Po následujícím příjezdu do Benátek probíhá pěší procházka po historických památkách, které končí na nám. Sv. Marka. Zde následuje cca 2 hodinový rozchod na individuální prohlídku a odpočinek. Cesta zpět je opět lodí do přístavu Punta Sabbioni, pak autobusem do Vašeho pobytového místa. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka – po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se pokračuje lodí do Benátek. Začíná se prohlídkou náměstí Svatého Marka, pak krátký individualní program. Nástup zpět na loď, dále prohlídka nejznámějších benátských ostrovů: Murano, Burano a kolem Torcella se proplouvá. Poslední zastávka je na ostrově Burano, na kterém je i 1 - 1,5 hodinový rozchod na individuální prohlídku a odpočinek. Cesta zpět je opět lodí do přístavu Punta Sabbioni a pak autobusem do Vašeho pobytového místa. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Terst + Miramare + Aquilea – po příjezdu autobusem do centra Terstu následuje pěší procházka po historických památkách (např. vrch San Gusto, amfiteátr,aj.). Po této procházce následuje osobní volno a posléze skupina přejíždí autobusem na začátek města, kde se nachází zámek Miramare obklopený rozlehlým překrásným parkem, ve kterém je možnost navštívit i exotickou výstavu živých motýlů. Při zpáteční cestě se zastavuje ve starém římském městečku Aquilea na prohlídku basiliky p.Marie a svatých Hermagora a Fortunata.Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Verona - malebné středověké město, proslavené shakespearovskou tragédii Romea a Julie. Můžete zde obdivovat např. slavný Juliin balkon, starý hrad rodu Scaligerů, piazza Erbe s typickými veronskými renesančními domy s freskami, ale i obrovskou Arénu, kterou podle legendy postavili ďáblové, kde se dodnes hrají velká divadelní představení např. Verdiho Aida. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Padova - po příjezdu autobusem přímo do centra města následuje pěší procházka po nejznámějších památkách, které proslavili Padovu jako město Sv.Antonína (např.basilika Sv.Antonína) a je cílem poutníků z celého světa. Město se pyšní i universitou, na které studoval Galileo Galilei. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.

Aquilea + Grado – návštěva dvou přilehlých historických městeček. Grado je známé jako rybářsko-lázeňské město ležící na ostrově mezi lagunou a mořem. Bylo postaveno jako aquileiské předměstí a mořské lázně. Město Aquilea bylo založeno již starými Římany jako říční přístav na řece Natisone. Kromě pozůstatků z římského období můžete obdivovat i basiliku P.Marie a svatých Hermagora a Fortunata, kde se nachází největší mozaiková podlaha ve střední Evropě. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.V Gradu podle zajmu možnost plavby výletní lodí(platba v místě).

Portogruaro – dopolední výlet do nedalekého města s benátskou architekturou. Pěší procházka po historické malebné části centra s následným přejezdem do nákupní zóny.

Caorle – odpolední prohlídka historického městečka, kde největší zajímavostí jsou vytesané kameny na břehu moře a dva kostely, z nichž jeden je tzv. Vytopený kostel, ke kterému se váže legenda o Madoně, která varovala před zatopením města.

Laguna – dopolední výlet lodí po laguně Valle Vecchia - mezi Bibione a Caorle. Během cesty uvidíte typické rybářské chýše – casone, panorama letoviska Caorle a usedlost, kde žil a psal Ernst Hemingway. Kouzelné je v dáli panorama hor. Na lodi je možnost zakoupit malé občerstvení.


Jako novinku nabízíme nový program výletů po Benátské laguně - exkurze z Bibione (případně z Lignana) v období od 27.5. do 30.9.2017. Navštivte s námi Benátky, Benátské ostrovy a užijte si panorama všech malých ostrůvků na kanále Guidecca. Čeká vás i výlet na lodi kolem kostela Redentore, který byl navržen známým architektem Palladiem. Nezapomněli jsme na prohlídku ostrovů Murano, kterému se přezdívá ostrov sklářů, Burano, který proslavily nádherné krajky a ostrov Torcello, který se pyšní bazilikou Panny Marie Nanebevzaté či rotundou svaté Fosky.

ITINERÁŘ VÝLETŮ

Pondělí: ty pravé Benátky, ostrov San Giorgio a loděnice Squero

7:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, 9:30 loď do Benátek (cca 35 min). panoramatická projížďka po kanále Guidecca se zastávkou na ostrově San Giorgio Maggiore. Jako jedni z mála budete mít možnost navštívit dílnu Squero - místo, kde se staví a opravují gondoly. Po prohlídce ve Squero Vás bude čekat procházka s průvodcem, které se zakončuje na náměstí sv. Marka a následuje individuální volno. V 16:30 plavba z Benátek zpět do přístavu Punta Sabbioni, kde bude přistaven autobus, který Vás odveze zpět do Bibione (příjezd kolem 19:00 hod.).

Cena: 34 € / osoba.


Úterý: poznejte kouzlo Benátek a ostrovů Murano, Burano a Torcello

7:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, 9:30 loď do Benátek. Panoramatická projížďka se zastávkou na náměstí San Marco. Ve 13:00 přesun na ostrovy. 16:30 plavba zpět do přístavu Punta Sabbioni, kde bude přistaven autobus, který Vás odveze zpět do Bibione (příjezd kolem 19:00 hod.).

Cena: 37 € / osoba.


Středa: speciální plavba s občerstvením na palubě


7:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, 9:30 loď vyplouvá. Čeká Vás panoramatický výlet na lodi kolem ostrovů Benátské Laguny. Plavbu zakončíte na náměstí sv. Marka kolem 13:00, kde si užijete individuální program. V 16:30 plavba z Benátek zpět do přístavu, kde bude přistaven autobus, který Vás odveze zpět do Bibione (příjezd kolem 19:00 hod.).
BĚHEM PLAVBY SE PODÁVÁ TYPICKÉ BENÁTSKÉ OBČERSTVENÍ A POPÍJÍ SE SLAVNÉ PROSECCO!

Cena: 40 € / osoba.


Čtvrtek: nezapomenutelné večerní Benátky s občerstvením na palubě

14:30 odjezd z Bibione do přístavu Punta Sabbioni, loď směr Benátky v 16:30. V Benátkách Vás čeká prohlídka náměstí sv. Marka a individuální program. Ve 20:30 je plánován odjezd do přístavu Punta Sabbioni a panoramatický okruh večerní Benátskou lagunou s občerstvením na palubě. Předpokládaný příjezd do Bibione kolem 22:30 hod.
BĚHEM PLAVBY SE PODÁVÁ TYPICKÉ BENÁTSKÉ OBČERSTVENÍ A POPÍJÍ SE SLAVNÉ PROSECCO!

Cena: 40 € / osoba.

Speciální ceny pro děti:
0 - 3 roky ZDARMA,
3 - 12 let sleva 5 €.


Možnost zajištění skupinové prohlídky, konference pro firmy (s přestávkami na kávu, oběd formou rautů), gala večeře nebo svatebního či jiného večírku na palubě.

Podrobné informace o výletech obdržíte na místě od našeho delegáta.

TEST RATING