Psí pláž Pluto v Bibione


Jednou z největších zvláštností v italské destinaci Bibione je psí pláž Pluto, která láká majitele čtyřnohých miláčků ze všech stran světa. Vaši čtyřnozí kamarádi si tu společně s vámi mohou užívat sluníčko a moře, včetně plážových lehátek a sprch. K dispozici je až 200 volných míst vybavených slunečníkem, křesílkem a lehátkem, dále je připraveno na místě pevné vodítko pro psa, sáčky na výkaly, miska a tekoucí pitná voda. Sezóna začíná v květnu a končí v září , každý čtvrtek je možno využít výcviku psů přímo na pláži.

Pláž Pluto, dlouhá 1,5 km, se nachází ve východní části Bibione - Lido dei Pini, dostanete se k ní ulicí via Procione. Slunečníky jsou od sebe vzdálené zhruba 5 metrů, pláž je udržována v čistotě. Od majitelů pejsků je požadováno: mikročip, platný očkovací průkaz spolu s očkováním proti vzteklině.

Stačí si přes naší CK zakoupit plážový servis (ceník zde), na místě od naší delegátky dostane voucher k této službě, s kterým zajdete na psí pláž a uhradíte již pouze poplatek za psa (cca 10€/den).

Další výhodou v Bibione je, že po celém středisku jezdí místní doprava zdarma. Autobus jezdí každých 30 min. Mapu dopravy naleznete zde. Je to velká výhoda pro klienty, kteří nebydlí v blízkosti pláže.

Sledujte naši nabídku ubytování na našich stránkách. Ve většině našich kapacit je možné ubytování s pejskem bez poplatku.

Bližší informace v naší CK na čísle: 515 915 290. Více fotek naleznete na naší facebookové stránce zde.

 

 

Sdílet

Poslední aktuality

Aktuální provoz kanceláře
FAQ Cestování do Itálie
FAQ Cestování do Rakouska
FAQ Cestování do Slovinska
Garance bezpečného nákupu
Zahájení prodeje lyžařských zájezdů