Dětský klub Taliánek

Jarní prázdniny s dětským klubem Taliánkem v prosluněných italských Alpách! Pro děti legrace a lyžování, pro rodiče pohoda a lelkování!

Dětský klub Taliánek logo

Kdy a kde Taliánek koná?

12.03.2023- 18.03.2023


připravujeme...více informací v létě

 


 
Jarní prázdniny těchto měst:
Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Břeclav,
Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny,
Praha 1 až 5, Tachov, Vyškov, Znojmo

      

Na co se děti mohou těšit?

  • na zábavnou výuku lyžovaní či snowboardingu s českými instruktory zaměřenými na děti
  • na animační programy v určené časy- např. bláznivé hry, baby disco, soutěže, promítání pohádek atd.
  • na turnaj v ping-pongu ve Sport hotelu Forte
  • na kreativní aktivity (např. hrátky s italskými těstovinami nebo malování na obličej)
  • na napínavé lyžařské závody o cenné medaile


Jak to celé funguje a co je v ceně zájezdu?

- jednoduše si objednáte zájezd na jarní prázdniny do hotelu Sportur- v ceně máte 3 x skupinovou výuku lyžování nebo snowboardingu (1 výuka= 90 min, tedy v ceně je 3 x 90 min)
- 5x animační program pro děti na daném hotelu (z toho 1x lyžařské závody v příslušném lyžařském areálu- animátoři / instruktoři mluví česky
- termíny výuky jsou určeny na místě, děti budou rozděleny do skupin – seznámení se s rodiči proběhne na úvodní schůzce v 1. den příjezdu ve večerních hodinách (předání potřebných informací, seznámení s týmem)
- animační programy probíhají v blocích dle rozpisu buď před večeří nebo bezprostředně po ní - přesný program s časovým rozdělením animačního dne najdete aktuálně na hotelové nástěnce CK FOR-LINE tour
- před zahájením animace nebo lyžařské výuky dítě řádně předáte instruktorovi a po skončení programu si jej ve stanovený čas opět vyzvednete
- minimální počet dětí na skupinovou lyžařskou výuku dané výkonnostní skupiny jsou 4 děti, maximálně však 13

Dětský klub Taliánek je určený pro všechny samostatné děti ve věku 4-12 let. Taliánek je zahrnutý v základní ceně všech výše uvedených zájezdů za předpokladu pobytu na 6 nocí, tedy v termínu 06.03.-12.03.2022, není v ceně zkrácených pobytů. CK si vyhrazuje právo na změnu programu z důvodu nepředvídatelných událostí včetně pandemie Covid 19. Pokud není dětský klub Taliánek realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu 26  dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.  Každá taková změna bude klientovi komunikována nejpozději 3 dny před odjezdem. Dětský klub Taliánek je pouze doplňkovou službou, je nabízený v ceně zájezdu a nijak se nedoplácí.

NEZAPOMEŇTE!
Při objednávce zájezdu uveďte zájem o Taliánek pro vaše dítě či děti a klasifikaci jeho či jejich lyžařských dovedností pro správné rozdělení do skupin. Nezapomeňte také včas objednat individuální lekce ještě před Vaším odjezdem! Zájem o instruktory je veliký a počet hodin je omezený!

A. POKROČILÝ - samostatně jezdí na lyžích/snb v obloucích, jezdí na lyžařském vleku. Potřebuje zlepšovat jízdu v paralelním oblouku a přejít do oblouku carvingového.

B. MÍRNĚ POKROČILÝ – samostatně se pohybuje na lyžích/snb (chůze do kopce), sjede mírný kopec v pluhovém postavení, občas se mu zdaří oblouk, bezpečně a samostatně dokáže zastavit. Potřebuje zafixovat základní oblouk v pluhu a přejít do paralelního postavení lyží.

C. ZAČÁTEČNÍK – nikdy nestál na lyžích/snb nebo jen s většími obtížemi. Těžko si sám obouvá výzbroj, špatně se pohybuje na rovině, neumí jezdit na dětském vleku. Potřebuje se zaměřit na základní sebeobsluhu, tj. pohyb na lyžích na rovině či stoupání do kopce, samostatnou jízdu na dětském lanovém vleku nebo dětské pomě a základní oblouk v pluhovém postavení.


Ceníky

Ceník individuální výuky lyžování eSKImák
(ev. menších skupin) nad rámec skupinové výuky v ceně zájezdu.
(na ceník lyžařské výuky se nevztahují včasné slevy a slevy stálého klienta)

Počet dětí 1× dvouhodina
(1×90 min)
2× dvouhodina
(2×90 min)
3× dvouhodina
(3×90 min)
1 dítě 900 Kč 1700 Kč 2400 Kč
2 děti 750 Kč 1400 Kč 2000 Kč