Slevy

Slevy na zimní zájezdy 2020 a 2021, first minute              

Včasné slevy jsou automaticky nastaveny a vypočteny ze základní ceny po odečtení příslušných slev na ubytování a skipas a bez volitelných příplatků v rámci ubytování a skipasu. Nelze je sčítat s jinými slevami, pouze se slevou stálého klienta. Slevu nelze uplatnit zpětně na již zakoupený zájezd.
Sleva Last minute se neslučuje se slevou stálého klienta.

SKUPINOVÉ SLEVY
Pro skupiny, školní zájezdy, sportovní kluby, firmy či jen větší partu přátel nabízíme speciálně zvýhodněné nabídky ušité přímo na míru dle Vašich představ! Podmínkou je minimální počet 20 platících osob. Neváhejte nás kontaktovat na mailovou adresu prodej@forline.cz a lyžujte/cestujte výhodnějí. Rádi Vám nabídku zpracujeme!

                           


Slevy jsou poskytovány z tabulkových cen všech ubytovacích kapacit v nabídce LÉTO 2023, při uzavření cestovní smlouvy a úhradě zálohy alespoň 1000 Kč do uvedeného data.

SKUPINOVÉ SLEVY

Firemní, školní a skupinové zájezdy Vám připravíme přesně podle Vašich představ! Podmínkou je minimálně 20 osob. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: prodej@forline.cz Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru!
Slevy nelze sčítat. Dodatečně se sleva nepřiznává.