Dětský klub Taliánek

Jarní prázdniny s dětským klubem Taliánkem v prosluněných italských Alpách! Pro děti legrace a lyžování, pro rodiče pohoda a lelkování!

Dětský klub Taliánek logo

Kdy a kde se Taliánek koná?
A) 05.02.2023- 11.02.2023
B) 12.03.2023- 18.03.2023

FORNI DI SOPRA - HOTEL EDELWEISS***
1 dítě do 6,99 ZDARMA!

NOVINKA: pro velký zájem rozšiřujeme kapacitu v termínu 12.3.-18.3.
v
HOTELU POSTA *** (
rodinný hotel se saunou a vířivkou vzdálený 650 m od hotelu Edelweiss).
Pozor v ceně je lyžařský instruktor, závody a vyhlášení na hotelu Edelweiss. Animace probíhají pouze na hotelu Edelweiss

Jarní prázdniny těchto měst:
A) Děčín, Frýdek- Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6-10, Přerov, Sokolov

B) Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1 až 5, Tachov, Vyškov, Znojmo

      

Na co se děti mohou těšit?

  • na zábavnou výuku lyžovaní či snowboardingu s českými instruktory zaměřenými na děti
  • na animační programy v určené časy- např. bláznivé hry, baby disco, soutěže, promítání pohádek atd.
  • na kreativní aktivity (např. hrátky s italskými těstovinami nebo malování na obličej)
  • na napínavé lyžařské závody o cenné medaile


Jak to celé funguje a co je v ceně zájezdu?

- jednoduše si objednáte zájezd na jarní prázdniny do hotelu Edelweiss- v ceně máte 3 x skupinovou výuku lyžování nebo snowboardingu (1 výuka= 90 min, tedy v ceně je 3 x 90 min)
- 5x animační program pro děti na daném hotelu (z toho 1x lyžařské závody v příslušném lyžařském areálu- animátoři / instruktoři mluví česky
- termíny výuky jsou určeny na místě, děti budou rozděleny do skupin – seznámení se s rodiči proběhne na úvodní schůzce v 1. den příjezdu ve večerních hodinách (předání potřebných informací, seznámení s týmem)
- animační programy probíhají v blocích dle rozpisu buď před večeří nebo bezprostředně po ní - přesný program s časovým rozdělením animačního dne najdete aktuálně na hotelové nástěnce CK FOR-LINE tour
- před zahájením animace nebo lyžařské výuky dítě řádně předáte instruktorovi a po skončení programu si jej ve stanovený čas opět vyzvednete
- minimální počet dětí na skupinovou lyžařskou výuku dané výkonnostní skupiny jsou 4 děti, maximálně však 13

Dětský klub Taliánek je určený pro všechny samostatné děti ve věku 4-14,99 let. Letos nově zařazujeme pro velký ohlas kategorii Junior 12-14,99 let, která se bude soustředit na zdokonalení techniky lyžování. Taliánek je zahrnutý v základní ceně všech výše uvedených zájezdů za předpokladu pobytu na 6 nocí, tedy v termínu 12.03.-18.03.2023, není v ceně zkrácených pobytů. CK si vyhrazuje právo na změnu programu z důvodu nepředvídatelných událostí včetně pandemie Covid 19. Pokud není dětský klub Taliánek realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu 26  dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.  Každá taková změna bude klientovi komunikována nejpozději 3 dny před odjezdem. Dětský klub Taliánek je pouze doplňkovou službou, je nabízený v ceně zájezdu a nijak se nedoplácí.

NEZAPOMEŇTE!
Při objednávce zájezdu uveďte zájem o Taliánek pro vaše dítě či děti a klasifikaci jeho či jejich lyžařských dovedností pro správné rozdělení do skupin. Nezapomeňte také včas objednat individuální lekce ještě před Vaším odjezdem! Zájem o instruktory je veliký a počet hodin je omezený!

A. POKROČILÝ - samostatně jezdí na lyžích/snb v obloucích, jezdí na lyžařském vleku. Potřebuje zlepšovat jízdu v paralelním oblouku a přejít do oblouku carvingového.

B. MÍRNĚ POKROČILÝ – samostatně se pohybuje na lyžích/snb (chůze do kopce), sjede mírný kopec v pluhovém postavení, občas se mu zdaří oblouk, bezpečně a samostatně dokáže zastavit. Potřebuje zafixovat základní oblouk v pluhu a přejít do paralelního postavení lyží.

C. ZAČÁTEČNÍK – nikdy nestál na lyžích/snb nebo jen s většími obtížemi. Těžko si sám obouvá výzbroj, špatně se pohybuje na rovině, neumí jezdit na dětském vleku. Potřebuje se zaměřit na základní sebeobsluhu, tj. pohyb na lyžích na rovině či stoupání do kopce, samostatnou jízdu na dětském lanovém vleku nebo dětské pomě a základní oblouk v pluhovém postavení.


Ceník individuální výuky lyžování eSKImák
(ev. menších skupin) nad rámec skupinové výuky v ceně zájezdu.
(na ceník lyžařské výuky se nevztahují včasné slevy a slevy stálého klienta)
Doporučujeme včasnou rezervaci individuálních hodin nejlépe už při objednávce zájezdu, počet volných termínů u instruktorů je omezen.
Prosíme u objednávky zdůraznit, zda si přejete individuální lekci pro každé dítě zvlášť (dražší) či děti budou mít lekci dohromady. V případě, že každé dítě má rozdílnou lyžařskou úroveň, připadají v úvahu pouze individuální lekce pro každé dítě zvlášť.
Rozvrh lekcí jak skupinových v rámci Taliánka tak individuálních extra za příplatek se dozvíte 1. den pobytu na informační schůzce po příjezdu. Upozorňujeme, že rozvrh je v kompetencí hlavního instruktora a změny na místě už nejsou zpravidla možné. Prosíme tedy veškeré požadavky a přání psát již při objednávce zájezdu, budeme se maximálně vyjít vstříc jak jen to bude možné.
Individuální výuku dokoupit na místě lze, ale jen za předpokladu, že budou mít instruktoři k dispozici ještě volné bloky. CK negarantuje, že výuka nad rámec objednávky z ČR bude ještě k dispozici. Prosíme tedy o včasné objednání v ČR. Na místě lze platit výuku v hotovosti Kč i Eur či okamžitým převodem (nikoliv platební kartou).
Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny lyžaře a snowboarďáky!

Počet dětí (ve výuce) 1× dvouhodina
(1×90 min)
2× dvouhodina
(2×90 min)
3× dvouhodina
(3×90 min)
1 dítě 1000 Kč 1800 Kč 2500 Kč
2 děti 850 Kč 1500 Kč 2100 Kč