HOTEL REGINA

od 6 612
doprava Vlastní
strava Polopenze
Lyžařský areál do 300 m: 220 300
Dítě zdarma
FIRST MOMENT:
Polopenze
Internet
Libovolný nástupní den a délka pobytu
Povolena malá domácí zvířata
Platba kartou
Skupinové ceny
Televize
Pro rodiny s dětmi

  • Děti do 7 let ZDARMA!

  • Dětský klub Taliánek 21.02.-27.02.!


  • Skupinové zájezdy na míru


  • Oblíbené stravování formou bufetu a voda k večeři v ceně

  • Vánoční termín pro děti do 13 let zdarma!
Aktuální podmínky pro vstup do destinace zde  
Termíny
O zájezdu
O destinaci
Ceny

Filtr

Obecné informace

Příjemný horský hotel situovaný v nadmořské výšce 1295 m, v pěší docházkové vzdálenosti od sjezdovek. Hotel Regina je vhodná alternativa k často vyprodanému Sporthotelu Piancavallo. Oba hotely jsou od sebe vzdálené jen 250 m. Maximální kapacita hotelu je 48 pokojů pro cca 148 osob. Ideální volba pro rodinnou dovolenou i pro početnější skupiny.

Poloha

Piancavallo, skiareál Piancavallo - 220 m, centrum Piancavalla - 0 m

Vybavenost kapacity

Recepce, 2x restaurace, bar, společenská místnost s projektorem, klavírem a krbem, prostoná„disco“ místnost (otevřeno na vyžádání pro skupiny), internet WI-FI v prostorách baru a restaurace, úschovna lyží a lyžařských bot, parkoviště

Popis ubytování

Pokoje 1/2/3/4/5/6 – zřídka balkon; 3. až 6. lůžko pevné nebo formou přistýlky, 15 pokojů s palandou. Na vyžádání 1x mansarda až pro 6 osob a 3 pokoje pro 5 osob.

Vybavenost pokojů:
TV LCD sat., telefon, zpravidla fén (lze vypůjčit na recepci)

Stravování

Snídaně - kontinentální bufet včetně nápojů (sladké i slané pokrmy)
Večeře - formou bufetu s výběrem ze 2-3 teplých předkrmů (1 polévka a 1-2 druhy těstovin) a 2 hlavních jídel s přílohou, salátový bufet, dezert či ovoce, voda v ceně, ostatní nápoje za poplatek

Popis destinace

Itálie je důležitým článkem evropského i celosvětového dění. Svůj význam potvrzuje jak na poli hospodářském, tak kulturním či historickém. Země, na jejímž území sídlí papežský stát Vatikán, je silně katolická. Ročně ji navštíví milióny turistů.

Itálie se člení na 20 regionů. Její rozloha činí 300 tisíc kilometrů čtverečních a na jejím území se nacházejí další dva státy: Vatikán a San Marino. Kromě pevninské části zahrnuje také řadu ostrovů, z nich největší jsou Sicílie, Sardinie a Elba. Hlavní město Řím je zejména pro svou unikátní historii jednou z nejnavštěvovanějších destinací Evropy.
Taktéž celá země je pro cizince velkým lákadlem. A to především díky své rozmanité přírodě a kultuře. Nabízí množství uměleckých skvostů, její kuchyně a víno jsou vyhlášené po celém světě, vedle Francie je střediskem módního průmyslu a předně je bohatá na památky jako málokterý jiný stát.

Z pohledu krajinného reliéfu může Itálie nabídnout jak hory, tak jezera, nížinaté pláně či písečné pláže. Na severu zasahuje území alpský masiv s nejvyšší horou Mont Blanc (4 810 m), která leží na hranicích s Francií. Součástí těchto oblastí jsou četná jezera. Největším z nich je Lago di Garda, mezi jiná patří například Lago di Como nebo Lago di Maggiore.

Téměř přes celou zemi se klene pohoří Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2 912 m). Podle tohoto masivu nese také poloostrov název Apeninský. Ten je z východu obklopen Jaderským mořem, z jihu Jónským a Středozemním mořem a ze západu Tyrhénským a Ligurským mořem. Mezi nejvýznamnější řeky se řadí Pád, Tibera, Arno a Piave.

Země je jedním ze zakladatelů Evropské unie. Mimo to je členem Severoatlantické aliance, OSN, organizací OBSE, OECD a v neposlední řadě sdružení nevyspělejších zemí G7 a Ruska.

Šedesátimiliónová populace patří k nejstarším na světě. Země, která se v roce 2009 s průměrnou hodnotou 43 let vyznačovala třetí nejstarší populací na světě, je domovem více jak 60 miliónů obyvatel. To ji řadí mezi nejlidnatější země Evropy.

Úředním jazykem je italština, která má řadu dialektů v závislosti na odlišných částech země. Mezi další často používané řeči patří němčina, slovinština nebo francouzština.

V roce 2009 připadlo Italské republice sedmé místo v pořadí největších světových ekonomik. Průmysl je vedle služeb hlavním pilířem tamního hospodářství. Jeho centrem je takzvaný industriální trojúhelník v Lombardii, který tvoří Milán, Turín a Janov. Mezi nejdůležitější odvětví patří textilní průmysl, hutnictví a strojírenství. Známá je turínská automobilka Fiat a stejnojmenný koncern, pod nějž spadá Alfa Romeo, Lancia, Maserati, Ferrari a Iveco. Mezi známé módní značky patří například Gucci, Prada, Versace nebo Armani.

Zemědělství se daří zejména v jižních částech země. Jeho podíl na celkové ekonomice nepřesahuje tři procenta. Hlavními produkty jsou obiloviny, ovoce a zelenina. Itálie je největším producentem vinné révy a řadí se k předním světovým výrobcům vína. Stejně vyhlášené jako oblíbený nápoj jsou italské sýry. Známé jsou především mozzarella či parmezán. Jinak je živočišná výroba deficitní a musí se dovážet.

Zdroj: http://tema.novinky.cz/italie
Václav Lang

Skipas


Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3, 4, 6 či 7 nocí dle ceníku
» Skipas Friuli Skiregion na 3, 4, 5 nebo 6 dní
» Polopenze (stejný počet jako nocí)
» Ložní a koupelnové prádlo
» Dětský klub Taliánek v termínu 21.02.-27.02.


Příplatky

» Jednolůžkový pokoj: 450 Kč/noc
» Silvestrovská večeře / povinná úhrada: 15 €/osoby od 7 let (platba na místě)
» Dětská postýlka: 350 Kč/noc
» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:
1. K5 za 38 Kč/os./den
2. K5S za 41 Kč/os./den


Dovolujeme si upozornit na možnost zavedení pobytové taxy, která není zahrnuta v ceně zájezdu. V době přípravy této nabídky dosud nebyla stanovena, nicméně o jejím zavedení se spekuluje. V případě zavedení povinné pobytové taxy vás budeme informovat prostřednictvím www.forline.cz  a www.ravascletto.cz a následně v odjezdových pokynech před cestou. Její výše se zpravidla pohybuje okolo 1-1,50 €/os./den a je splatná v hotovosti na místě přímo ubytovateli. Děkujeme za pochopení.


Sleva

Slevy pro 3. až 6. lůžko:
» Děti od 0 do 6,99 let: zdarma
» Dítě od 7 do 11,99 let: 300 Kč /noc (kromě 20.12.-26.12./dítě zdarma)

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ AKCE V OBDOBÍ 20.12.-26.12.: až 2 děti do 13,99 let UBYTOVÁNÍ ZDARMA!
Upřesnění:
» Děti od 0 do 7 let (narozené 2014 a mladší): zcela ZDARMA! 
» Děti narozené 2013 - 2007 let platí pouze skipas:
   3 denní skipas: 990 Kč
   4 denní skipas: 1320 Kč
   5ti denní skipas: 1650 Kč
   6ti denní skipas: 1980 Kč

TEST RATING