Nejnovější
Nejzajímavější

Vážení klienti,

situaci ohledně koronaviru v Itálii velmi pečlivě sledujeme. S našimi italskými partnery jsme v nepřetržitém kontaktu a všechna lyžařská střediska zatím fungují bez jakýchkoli omezení.

Všechny zájezdy zatím zůstávají v platnosti, pobyty nerušíme.

Aktuální seznam míst v Itálii, do kterých ministerstvo zahraničních věcí nedoporučuje cestovat, a aktuální seznam obcí, v nichž je vyhlášena karanténa, naleznete zde. V karanténě zatím není žádná z lyžařských oblastí, které CK FOR-LINE tour nabízí.

V tuto chvíli také nic nenasvědčuje tomu, že by italské úřady uvažovali o uzavření dalších oblastí, ve kterých by se mohli v karanténě ocitnout i naši turisté.

Rozhodnete-li se svůj zájezd zrušit, podléhá bohužel toto zrušení standardním storno podmínkám dle VOP. Situaci nadále aktivně monitorujeme a o jejím vývoji vás budeme informovat.

Pojišťovna UNIQA zaujala k šířícímu se koronaviru toto stanovisko:
V případě, že dojde po zakoupení zájezdu a po sjednání storna k situaci, kdy Ministerstvo zahraničních věcí na svých webových stránkách nedoporučí cestovat do zasažené oblasti jakožto cílové destinace, je možné uplatnit storno cesty. Toto se týká odjezdů v aktuálních termínech, nelze toto uplatnit např. na letní dovolenou, kdy může být situace již zcela jiná. Pojišťovna vychází z aktuálních informací Ministerstva zahraničních věcí.

Forline - Novinky